Хустська районна Асоціація футболу запрошує на навчання!

Хустська районна Асоціація футболу проводить набір хлопців та дівчат віком від 14 років для навчання у Школі молодого арбітра!Основні завдання Школи :

  • пошук, відбір та виховання молодих арбітрів;
  • базова підготовка футбольних арбітрів для обслуговування матчів ДЮФЛ, чемпіонату Хустського району, чемпіонату та першості Закарпатської області.

Тривалість курсів 2 роки. Навчання включає в себе теоретичну підготовку за Правилами гри у футбол, вивчення основ методики суддівства, заняття з фізичної підготовки, практичне суддівство футбольних матчів. Після завершення навчання в першій частині та успішної здачі іспитів з теоретичної та фізичної підготовки, слухач курсу отримує категорію «юний арбітр» або «спортивний арбітр третьої категорії» і залучатися до практичної діяльності в якості арбітра для обслуговування матчів ДЮФЛ, чемпіонату Хустського району, чемпіонату та першості Закарпатської області.

Підготовку і навчання молодих арбітрів здійснюють як діючі, так і відомі в недавньому минулому авторитетні арбітри.

Запрошуються шанувальники футболу, які хочуть стати  його безпосереднім учасником в якості арбітра. Взяти участь у навчанні можуть юнаки та дівчата, які мають достатній рівень фізичної підготовки, без медичних протипоказань.

Телефон для довідок : +380675933871 (Староста Іван Іванович)

Наші вітання!

Хустська районна Асоціація футболу та весь футбольний актив Іршавщини щиросердечно вітають відомого в минулому футбольного арбітра та делегата ФФУ, багаторічного голову районної федерації Василя Миколайовича Поповича з Днем Народження!

Шановний імениннику, бажаємо Вам насамперед міцного карпатського здоров’я, родинного затишку, сімейного благополуччя, любові та поваги від рідних та близьких, успіхів у Вашій нелегкій, але улюбленій справі!

Голова ХРАФ Ромео Буковецький

Турнір до Дня Святого Миколая відбувся у Хусті

Нещодавно дитячі команди змагалися у святковому турнірі  з міні-футболу, який традиційно присвячений до Дня Святого Миколая. Його проведенню посприяли Хустська міська рада, ХМ ДЮСШ «Хуст – Нарцис»  та Хустська районна Асоціація футболу. Цього разу участь у змаганнях взяли 4 команди (2012 р.н), які після відбіркових змагань визначили найсильніших фіналістів , які у наполегливій та гострій боротьбі і визначили володаря почесного трофею.

У результаті непростих матчів призові місця розподілилися так: 4-е – «Нарцис Хуст-2» (тренер Мовчан Ю.М) , 3-є – «Нарцис Хуст-1» (тренер Мовчан М.Ю.), 2-е – «ДЮСШ  Іза» (тренер Вучкан В.В.), 1-e – «ДЮСШ Хуст» (тренер Буковецький М.М.), яким дісталися заслужені нагороди, призи та солодкі подарунки.

Кращими гравцями стали:  кращий гравець турніру – Салей Дмитро «ДЮСШ Хуст»,–  нападник Янюк Денис« ДЮСШ Іза». Вони отримали оригінальні пам’ятні кубки, грамоти і подарунки.

Співорганізатори турніру  у своїх виступах відзначили відмінне проведення змагань, високий рівень всіх учасників турніру, чесну і безкомпромісну боротьбу, бажання гравців показати всі свої можливості та побажали юним футболістам успіхів у спорті, навчанні та особистому житті.