Календар матчів Чемпіонату Іршавського району з футболу сезону 2018 року

До Вашої уваги – календар матчів Чемпіонату Іршавського району з футболу в сезоні 2018 року.
Початок матчів юнацьких складів:
травень – червень: 15:30 год.
вересень – жовтень: 14:30 год.
Початок матчів дорослих складів:
травень – червень: 17:00 год.
вересень – жовтень: 16:00 год.
Резервні дні:
1-ше коло – 24 червня 2018 року
2-ге коло – 26 серпня 2018 року
У перерві між колами чемпіонату планується проведення Кубку Іршавського району.

Районний чемпіонат стартує 06 травня

У четвер 26 квітня відбулося засідання виконкому Федерації футболу Іршавського району за участю керівників команд – учасниць районного чемпіонату сезону 2018 року. Про намір взяти участь в цьогорічному розіграші заявили: президент приборжавського «Будівельника» Андрій Ісак, президент ФК «Дружба» Дубрівка Володимир Малиновський, президент ФК «Лоза» Микола Боршош, віце-президент ільницького «Шахтаря» Юрій Павлище, начальник команди ФК «Білки» Петро Попюрканич, головний тренер команди ФК «Бронька» В’ячеслав Шуста та представники ФК «Гребля» Віталій Дикий та Ярослав Лукачинець. На засідання завітали імстичівські футболісти Петро Завадяк, Едуард Мушка та Юрій Пітра, які повідомили присутніх про відновлення команди ФК «Імстичово», яка востаннє грала в чемпіонаті Іршавщини аж в 2011 році.

На зборах також був присутній начальник сектору молоді і спорту Іршавської РДА Андрій Данканич, який повідомив, що цього року з районного бюджету на організацію змагань, що їх проводить федерація футболу, буде виділено 50 тисяч гривень. Як зазначив голова Федерації футболу Іршавського району Василь Попович, ці кошти як і в попередні роки йдуть на обслуговування матчів арбітрами, але оскільки залишилася заборгованість за попередній сезон в сумі 14 тисяч гривень, то для повного забезпечення витрат на суддівство чемпіонату та юнацької першості необхідно розподілити додаткові внески між командами в сумі по 1200 гривень. Крім того, як і в минулому році команда-господар перед матчем відшкодовує транспортні витрати з розрахунку 200 гривень на бригаду.

Задля забезпечення функціонування офіційного сайту (оренда хостингу та домену), витратних матеріалів для документального оформлення роботи федерації та закупівлю нагородної атрибутики вирішили встановити заявковий внесок у сумі 1500 гривень з команди. Також домовилися про фінансування штатної одиниці для роботи з Єдиною Базою ФФУ, опрацювання документів та висвітлення районного чемпіонату в ЗМІ.

Голова районної федерації відзначив складну економічну ситуацію з масовим виїздом жителів району на заробітки, внаслідок чого відбулося зменшення кількості команд в чемпіонаті. Якщо після завершення Зимової першості намір взяти участь в чемпіонаті декларували 12 колективів, то коли дійшло до реєстрації футболістів, то виявилося що деяким командам просто ні з ким виходити на поле: так випали з процесу команди Кам’янського, Кушниці, Боржавського та Великих Ком’ят. ФК «Виноградар» Великий Раковець навіть розпочав реєстрацію гравців, однак керівник команди змушений був виїхати за кордон, а місцева влада не спромоглася зберегти колектив для участі в чемпіонаті. Ще одна команда — учасник минулорічного чемпіонату СК «Сільце» заявилася для участі в обласній першості серед команд західної зони Першої ліги.

Отже готовими до старту виявилися 8 колективів:

«Будівельник» Приборжавське

«Дружба» Дубрівка

«Шахтар» Ільниця

ФК «Білки»

ФК «Бронька»

ФК «Гребля»

ФК «Імстичово»

ФК «Лоза»

Оскільки більшість команд ще не завершили реєстрацію, було вирішено стартовий тур провести 06 травня 2018 року. Таким чином останній тур першого кола припадає на 17 червня. Старт другого кола вирішили призначити на 02 вересня, якраз після закінчення другого реєстраційного періоду, що дозволить завершити чемпіонат 14 жовтня. Початок матчів погодили наступний: у травні – червні: юнаки – 15:30, дорослі – 17:00; у вересні – жовтні: юнаки – 14:30, дорослі – 16:00.

Голова районної федерації задля заповнення незвично тривалої паузи між першим та другим колом закликав керівників команд одразу планувати участь в кубку району, проведення якого було відновлено минулого сезону. До змагання зможуть долучитися й представники району в обласному чемпіонаті.

Виконавчий директор федерації Святослав Симканинець доповів про поточну ситуацію з реєстрацією команд, закликав керівників не зволікати з подачею документів, особливо гравців юнацьких складів, продемонстрував зразки паспорта футболіста у поточному сезоні і записав пропозиції команд для врахування при формуванні календаря матчів.

Керівники команд Приборжавського та Ільниці Андрій Ісак та Юрій Павлище підняли питання стосовно норми регламенту про забезпечення працівника поліції на матчі. Оскільки, враховуючи сучасну специфіку роботи правоохоронних органів, не можна гарантувати, що працівник поліції, яка прибуде на матч, зможе залишатися на стадіоні протягом всього часу проведення поєдинків.

За пропозицією голови федерації вирішили змінити відповідну норму регламенту, де зазначити, що в разі вимушеної відсутності працівника поліції, відповідальність за дотриманням громадського порядку на стадіоні покладається на керівника команди – господаря.

На завершення Василь Миколайович закликав керівників команд до взаємоповаги і пообіцяв, що федерація зробить можливе для забезпечення кваліфікованого суддівства.

Комітет з проведення змагань районної федерації засідатиме 26 квітня 2018 року


До уваги керівників команд!
26 квітня 2018 році о 15:00 годині в актовому залі іршавського Будинку дитячої творчості відбудеться засідання комітету з проведення змагань Федерації футболу Іршавського району, де вирішуватимуться організаційні питання з проведення чемпіонату Іршавщини сезону 2018 року.
Явка керівників команд, які братимуть участь в чемпіонаті, обов’язкова.

Вітаємо!


Федерація футболу Іршавського району та районна колегія футбольних суддів щиро вітає з Днем народження кращого арбітра району останніх сезонів – Михайла Райду. Бажаємо молодому батькові щастя в родині, здоров’я йому та його рідним, успіхів у кар’єрі та дисциплінованих футболістів на полі. Адже його успіхи на футбольних полях Закарпаття та України служать хорошим прикладом для юнаків, які наважаться спробувати сили в нелегкому ремеслі футбольного арбітра.

Операцію “Захист титулу” виконано успішно!

Незважаючи на всі примхи погоди столиця іршавської верховини успішно прийняла фінальні матчі Зимової першості Іршавського району з футболу сезону 2018 року. Вже в п’ятницю-суботу стало зрозуміло, що цьогорічний фінал відбудеться на важкому полі, однак в неділю дощ не припинявся, а в окремі моменти лило немов з відра. Та до честі гравців і арбітрів, матчі не переривалися — ставка була занадто високою, щоб звертати увагу на таку дрібницю як злива.

Погана погода не стала перепоною і для вболівальників, яких за офіційною статистикою було понад півтисячі. Цьому звичайно посприяло й те, що на довжанській арені напевно найбільше захищених глядацьких місць в районі.

Відкрили офіційний сезон на довжанському стадіоні «Боржава» команди Лози і Приборжавського, які мали визначити бронзового призера першості.

Перед матчем певну перевагу вболівальники віддавали переможцям групи «А» — вільхівсько-лозянській збірній, адже приборжавці всі матчі групового етапу, а також чвертьфінал і півфінал провели на власному полі, що за думкою експертів і зумовило успішний рух по турнірній сітці.

Однак «будівельники» присоромили тих, хто сумнівався в їхній боєздатності,  в досить жвавій грі зумівши переграти лозян і таким чином зберегти звання бронзових призерів зимової першості.

В другому таймі відзначилися Тарас Полончак та Роман Бобир.На головний матч змагань гравців обох фіналістів виводили на поле юні вихованці В’ячеслава Шусти та Василя Фірки, які в обласній та районній ДЮФЛ захищають честь команд ДЮФК «Бронька» та «Гранд» Довге.
Учасників матчу та глядачів привітали голова районної федерації Василь Попович та Довжанський сільський голова Віктор Симканич. Кращий арбітр району Михайло Райда стартовим свистком дав початок полюванню за «вухастим» трофеєм. Довжани на правах господарів пішли вперед, однак білківчани відбили стартовий натиск. Вже всередині першого тайму вдача посміхнулася юному імениннику — форварду «Боржави» Владиславу Батрину, який цього дня відзначав сімнадцяту річницю. Перший гол у ворота «Білок» виявився дуже актуальним подарунком. Надалі господарі не збавляли обертів, і в земляків Кротона було дуже мало шансів зрівняти рахунок. На 50-ій хвилині кращий бомбардир «Боржави» на турнірі Михайло Батрин подвоїв рахунок у матчі. І лише після цього білківчани, яким вже нічого було втрачати почали ламати невдалий для себе хід поєдинку. На 59-ій хвилині Олександр Хрінь скоротив відставання — 2:1. Відчайдушний штурм в останні десять хвилин так і не принесли «Білкам» бажану серію післяматчевих пенальті. Таким чином «Боржава» Довге стає першим клубом мінімум за десять років, якому вдається захистити титул кращої команди зимової частини сезону в Іршавському районі.
Церемонію нагородження проводив ще один ювіляр – знаний у районі та області гуморист Юрій Мельник, якому до 60-ї річниці улюблений клуб подарував чергову перемогу.
Призерів та переможців вітали голова Іршавської районної ради Віктор Симканинець та депутат Іршавської міської ради Іван Хила. Звання кращого бомбардира та нападника турніру заслужено отримав лідер ФК «Білки» Рудольф Петер. Його колегу по команді Петра Попюрканича назвали «кращим захисником». Довжани Василь Шандра та Михайло Батрин отримали відповідно звання «кращого голкіпера» та «кращого півзахисника» турніру.
Окремо голова районної федерації футболу Василь Попович подякував сільському голові, дирекції стадіону, президенту ФК «Боржава» Довге Івану Цимбалу за теплий прийом та хорошу організацію футбольного свята.

Результати фінальних матчів Зимової першості Іршавського району – 2018