Хустська районна Асоціація футболу запрошує на навчання!

Хустська районна Асоціація футболу проводить набір хлопців та дівчат віком від 14 років для навчання у Школі молодого арбітра!Основні завдання Школи :

  • пошук, відбір та виховання молодих арбітрів;
  • базова підготовка футбольних арбітрів для обслуговування матчів ДЮФЛ, чемпіонату Хустського району, чемпіонату та першості Закарпатської області.

Тривалість курсів 2 роки. Навчання включає в себе теоретичну підготовку за Правилами гри у футбол, вивчення основ методики суддівства, заняття з фізичної підготовки, практичне суддівство футбольних матчів. Після завершення навчання в першій частині та успішної здачі іспитів з теоретичної та фізичної підготовки, слухач курсу отримує категорію «юний арбітр» або «спортивний арбітр третьої категорії» і залучатися до практичної діяльності в якості арбітра для обслуговування матчів ДЮФЛ, чемпіонату Хустського району, чемпіонату та першості Закарпатської області.

Підготовку і навчання молодих арбітрів здійснюють як діючі, так і відомі в недавньому минулому авторитетні арбітри.

Запрошуються шанувальники футболу, які хочуть стати  його безпосереднім учасником в якості арбітра. Взяти участь у навчанні можуть юнаки та дівчата, які мають достатній рівень фізичної підготовки, без медичних протипоказань.

Телефон для довідок : +380675933871 (Староста Іван Іванович)