Підсумкова таблиця І кола ДЮФЛ Іршавщини сезону 2023-2024 років

Закінчилась осіння частина дитячо-юнацької футбольної ліги Іршавщини сезону 2023-2024 років!
Весняна частина даного турніру розпочнеться вже з середини квітня 2024 року. До вашої уваги підсумкові турнірні таблиці:

Нагородження призерів Чемпіонату та юнацької Першості Іршавщини 2023 року

Вчора, 26 жовтня 2023 року, в приміщенні сесійної зали Іршавської міської ради, відбулось нагородження призерів Чемпіонату та юнацької Першості Іршавщини з футболу сезону 2023 року!

Відкрив захід заступник голови Хустської районної асоціації футболу Андрій Веждел, який привітав присутніх з успішним завершенням Чемпіонату та юнацької Першості Іршавщини!
Вітав футболістів Іршавський міський голова Віктор Симканинець, який у своїй промові подякував всім хто брав участь та допомагав організовувати змагання в такий непростий для Держави України час! Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які віддали свої життя за нашу Свободу…..Далі звучав Славень України!

Після того як всі дружньо виконали Гімн України, заступник ХРАФ Андрій Веждел та Іршавський міський голова Віктор Симканинець перейшли до нагородження команд. Бронза цьогорічної юнацької Першості в активі юних греблянських футболістів! Юнацька футбольна дружина з Кушниці здобула срібні нагороди Першості! Окремо подяками Іршавської міської ради були нагороджені президент та тренери ФК “Кушниці” Сергій Гецко та Михайло Райда, Ганна Костраба, Григорка Василь відповідно!

ФК “Виноградар” – Переможець юнацької Першості Іршавщини сезону 2023 року! Також подяками Іршавської міської ради були нагороджені тренер переможців Ярослав Кепша та президент клубу Михайло Вашкеба!

Красень-кубок з рук Андрія Веждела отримує капітан команди Бровдій Артем! До слова, всі призери нагороджені пам’ятними медалями та грамотами Хустської районної асоціації футболу!

Основний склад ФК “Кушниці” в цьогорічному Чемпіонаті посів третє місце! Другими, як і в попередні роки, стали греблянські футболісти. Тренер та одночасно президент ФК “Гребля” Олександр Іванішко нагороджений почесною громотою Іршавської міської ради!

Організаторами за успішне проведення змагань було нагороджено і футбольних арбітрів, а саме : Владислава Батрина, Марію Симканич, Віктора Ганчича, Івана Газдика, Олександра Паука, Віктора Свалявина, Михайла Гольчу, Івана Попика!

Чемпіоном Іршавщини сезону 2023 року стала ФК “Зірка” Брід”! Вітаємо всіх причетних до цієї події, адже в останнє футбольний колектив з Броду ставав Чемпіоном Іршавського району 55 років назад – 1968 року! Міський голова вручив подяки президенту та тренеру зіркових Бровдій Івану Івановичу та Вежделу Андрію Андрійовичу відповідно!

На завершення, за пропозицією Іршавського міського голови Віктора Симканинця, всі присутні оплесками подякували вболівальникам за сезон та зробили загальне фото!

Хустська районна асоціація футболу висловлює щиру подяку Збройним Силам України за надану можливість проводити спортивні змагання в час війни!

В Іршаві відзначать призерів Чемпіонату та юнацької Першості Іршавщини 2023 року

У четвер, 26 жовтня 2023 року, в приміщенні сесійного залу Іршавської міської ради відбудеться нагородження переможців та призерів Чемпіонату та юнацької Першості Іршавщини 2023 року. Явка команд обов’язкова!

Початок о 15:00 к.ч.

Вітаємо з Ювілеєм!

Сьогодні своє 55-ти річчя святкує президент ФК “Заріччя”, голова контрольно-дисциплінарного комітету Хустської районної асоціації футболу Караслай Сергій Васильович!

Шановний Ювіляре, районна асоціація футболу та вся футбольна громадськість Хустщини щиросердечно вітають Вас та зичать Вам міцного здоров’я, родинного затишку, успіху в усіх починаннях та здійснення всіх планів і задумів!

З Днем народження!

Хустська районна асоціація футболу приєднується до привітань, які сьогодні линуть на адресу арбітра районної колегії, Паука Олександра!

Шановний імениннику, зичимо тобі міцного здоров’я, сімейного благополуччя, радості від дорогих тобі людей! Залишайся надійною опорою, як у родинному житті, так і футбольному колі, в якому ти займаєш одне з провідних місць на теренах Хустщини!

Результати матчів 10-го туру Чемпіонату Іршавщини 2023 року

ФК “Кушниця” 1:2 ФК “Зірка” Брід

Голи : 85 хв. Мішко Іван (ФК “Кушниця”), 89 хв. Сухан Ярослав (ФК “Зірка” Брід), 90+2 хв. Бровдій Іван (ФК “Зірка” Брід)

ФК “Сільце” -:+ ФК “Гребля”