![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0389.jpg)
20 листопада у залі Іршавської міської ради зібрався актив футболу району, команди-призери обласного чемпіонату та першості, представники влади, палкі уболівальники та віддані футболу люди. Урочистості з нагоди нагородження відкрив голова Іршавської ОТГ Віктор Симканинець, який привітав присутніх зі святом, побажав усім міцного здоров’я та успіхів у житті і футболі. Далі перший заступник голови Закарпатської асоціації футболу Станіслав Сухан передав вітання від голови обласної асоціації Івана Дурана та побажав своїм землякам і в подальшому досягати успіхів у футболі, бути здоровими і ніколи не зупинятися на досягнутому.
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0281.jpg)
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_02781.jpg)
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0279.jpg)
Станіслав Сухан та заступник голови ЗАФ Віктор Качур вручили подяки ЗАФ президентам клубів ФК «Заріччя» та ФК «Боржава» (Довге) Сергію Караслаю та Івану Цимбалу, головам ОТГ: Марині Васько (Зарічанська ОТГ), Віктору Симканичу (Довжанська ОТГ), Віктору Симканинцю (Іршавська ОТГ), його заступнику Івану Васильцуну, а також спонсорам, палким уболівальникам та президентам районного чемпіонату: Віталію Маюру, Івану Сивулі, Владиславу Романцю, Михайлу Керечанину, Ярославу Мейсарошу, Андрію Кормошу, Олесі Гаврилик, Іванні Кришеник, Володимиру Малиновському. Представники районної федерації також отримали подяки ЗАФ: Василь Попович (голова федерації), Сергій Лупак (заступник голови), Михайло Лялюк (відповідальний секретар).
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0314.jpg)
![](http://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0308.jpg)
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0305.jpg)
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0322.jpg)
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0450.jpg)
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0417.jpg)
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0424.jpg)
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0362.jpg)
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_03661.jpg)
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0372.jpg)
Віктор Качур та Віктор Симканинець вручили срібні нагороди першої ліги Західної зони гравцям юнацького складу ФК «Боржава» (Довге).
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0433.jpg)
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0425.jpg)
Станіслав Сухан відзначив кращих гравців серед дорослих команд Західної зони за номінаціями:
– голкіпер – Богдан Пунько (ФК «Заріччя»),
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0395.jpg)
– захисник – В’ячеслав Крюков (ФК «Боржава»),
– півзахисник – Віктор Зан (ФК «Заріччя»).
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0400.jpg)
Приз також отримав кращий тренер Західної зони Олександр Дякулич (ФК «Заріччя»).
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0412.jpg)
Станіслав Сухан та Віктор Качур вручили бронзові і срібні медалі дипломи за ІІ та ІІІ місце гравцям і тренерам футбольних клубів ФК «Заріччя» та «Боржава» (Довге).
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0442.jpg)
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0467.jpg)
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0339.jpg)
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0435.jpg)
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0458.jpg)
Віктор Симканинець та Станіслав Сухан нагородили бронзовими медалями та дипломом за ІІІ місце у чемпіонаті області футбольний клуб «Бужора» (Іршава).
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_04811.jpg)
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0353.jpg)
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0354.jpg)
На завершення вечора Віктор Симканинець та Станіслав Сухан побажали присутнім нових футбольних успіхів та досягнень, а також міцного здоров’я, щасливих і веселих Новорічно-Різдвяних свят. Подякували всім за велику роботу, яка примножила і збагатила футбольну історію Ірщавщини.
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0491.jpg)
Степан Селменський