Чемпіонат Іршавського району – 2016. Результати 9-го туруЮнацька першість Іршавського району – 2016. Результати 9-го туруІрЛіга відтепер в мережі GOALSTREAM!

goalstream-00

Постійні відвідувачі офіційного сайту Федерації футболу Іршавського району напевно зауважили зміни в графічному оформленні інформації про Чемпіонат Іршавського району та юнацьку першість. Суттєве покращення інфографіки та функціональних можливостей сайту, коли кожен відвідувач може в декілька кліків ознайомитися з результатами матчів, турнірною таблицею, складом команди, профайлами футболістів з особистою статистикою чи протоколом конкретного матчу, а потім ще й опублікувати це все на стіні у ВК чи зберегти у вигляді красивого віджета, стало можливим завдяки співпраці районної федерації з футбольною соціальною мережею GOALSTREAM.

Вже три з половиною роки дана соцмережа, постійно вдосконалюючи власні можливості, пропонує для організаторів футбольних змагань воістину унікальний інструментарій з ведення статистики турнірів та оперативної її публікації в інтернеті. Першими в Закарпатті вести турнір за допомогою системи GOALSTREAM спробували два роки тому хлопці з Ужгородського району, однак відсутність доступу до документальної бази тамтешньої федерації не дозволила їм і на половину використати можливості соцмережі. Зовсім інша ситуація на Іршавщині, де районна федерація другий рік поспіль працює над вдосконаленням системи реєстрації футболістів, які грають в районному чемпіонаті. Ці напрацювання й були об’єднані з програмними можливостями GOALSTREAM. До прикладу з приблизно тисячі профайлів закарпатських футболістів та футбольних функціонерів — 4/5 з іршавського чемпіонату. Зараз триває робота з внесення протокольних даних рапортів арбітрів кожного з матчів, після чого ми будемо мати цілісну картину чемпіонату. До речі в мережі GOALSTREAM кожне змагання, команда чи футболіст має власний рейтинг, який формується на підставі цілого ряду розрахунків, серед яких і кількість підписників. Зараз за рейтингом GOALSTREAM ІрЛіга поступається Чемпіонату Ужгородщини, однак широка авдиторія групи ВК «Федерація футболу Іршавського району», зареєструвавшись в футбольній соцмережі може легко виправити це непорозуміння).

Реєстрація проста, як п’ять копійок, але все ж таки розпишемо детально:
для власників акаунтів ВК вона максимально спрощена – достатньо дати дозвіл додатку GOALSTREAM до його доступу та натиснути реєстрацію
goalstream-01
goalstream-02
goalstream-03
goalstream-05
потім обираємо власний статус: організатор турнірів, футболіст чи простий вболівальник
goalstream-06
у разі обрання статусу футболіста система запропонує приєднати акаунт до раніше створеного профайлу
goalstream-07
потім обираємо чемпіонат (чемпіонати) та команду (команди), які побажаємо відслідковувати і завершуємо реєстрацію
goalstream-08
goalstream-09
goalstream-10
позначені нами турніри та команди ми можемо бачити у вкладці “Обране”
goalstream-11
якщо вам не вдалося знайти їх і обрати при реєстрації – не біда, просто клацаєте на вкладці “Турніри” позначку “Всі турніри мого регіону” і там відкривши “ЧЕМПІОНАТ ІРШАВСЬКОГО РАЙОНУ” та “ПЕРШІСТЬ ІРШАВСЬКОГО РАЙОНУ” підписуєтеся на них
goalstream-12
goalstream-13
goalstream-14
широкий функціонал сайту до ваших потреб: розклад матчів, турнірні таблиці, рейтинг бомбардирів, список порушників, ростери команд, профайли футболістів з особистою статистикою, протоколи матчів зручний сервіс для прогнозів та відповідним рейтингом – і все це з можливістю простого виводу для публікації у ВК, на сайті чи у вигляді красивого малюнку – під кожною відтвореною інформацією є відповідна кнопка
goalstream-15
goalstream-16
goalstream-17
goalstream-18
goalstream-19
goalstream-20
goalstream-21
goalstream-22
В принципі в мережі на даний момент єдиний серйозний недолік – немає україномовної версії – хоча розробники обіцяють це невдовзі виправити, і чим більше користувачів ставитиме перед ними це завдання, тим скоріше це трапиться. Досвід показує, що розробники GOALSTREAM прислухаються та оперативно реагують на пропозиції користувачів. А поки що для тих у кого російська мова викликає природню нестерпну алергію пропонуємо в налаштуваннях перейти на англійську (німецьку, французьку, іспанську, італійську чи португальську) версію GOALSTREAM.
goalstream-23
goalstream-24
goalstream-25
Власники смартфонів та планшетів, щоб не ритися в браузерах, можуть скачати офіційні додатки GOALSTREAM в AppStore та Google Play Market і завжди мати під руками свіжу інформацію про Чемпіонат Іршавського району та Юнацьку першість Іршавщини.

P.S. Настійливо просимо представників команд обов’язково після матчів звіряти дані у рапорті арбітра, щоб інформація з протоколів матчів була максимально достовірною.

Чемпіонат Іршавського району – 2016: призначення арбітрів на матчі 9-го туру

  № 9-ий тур
26 червня 2016 р.
арбітр
47 ФК “Доробратово” ФК “Загаття” Ярослав Пасулько
(Ільниця)
48 “Дружба” Дубрівка ФК “Гребля” Юрій Яцкович
(Виноградів)
Іван Попик
(Довге)
Андрій Пацкан
(Негрово)
49  “Виноградар” Вел. Раковець “Шахтар” Ільниця Іван Рубей
(Бронька)
50 ФК “Білки” ФК “Кушниця” Віктор Сочка
(Ільниця)
Вадим Рубей
(Бронька)
Іван Газдик
(Підгірне)
51 “Колос” Кам’янське  ФК “Заріччя”  Микола Мондик
(Іршава)
Іван Попович
(Ільниця)
Володимир Жабур
(Дунковиця)
52 ФК “Боржавське”  ФК “Сільце”  Іван Біров
(Білки)
Початок:
юнаки – 15:30 год.
дорослі – 17:00 год.

ІЛЬНИЦЯ ЧИ БІЛКИ?…

IloncavsBilke

Питання, яке в буремні 90-ті не давало спокою кулакам вихованців численних тренажерних залів та секцій бойових мистецтв, нарешті перемістилося на футбольні стадіони. Як не дивно, але два найбільших села Іршавщини, які за потенціалом власних футбольних талантів як мінімум мали б кожного року розігрувати золоті нагороди районного чемпіонату, ніколи особливих зірок у головних футбольних змаганнях місцевого рівня не хапали. Так, білківчани впевнено здобули районну першість в 2010 році, а ільничани, підсилюючись власними вихованцями з обласного чемпіонату, декілька років поспіль є фаворитами зимового турніру, однак на фоні здобутків інших, куди менших населених пунктів, ці титули м’яко кажучи не вражають.

У звітному ж розиграші ФК “Білки” впевнено очолили турнірну таблицю з першого туру, чергуючи вимучені домашні перемоги з виїзними розгромами. Ільницькі “шахтарі” відставали рівно на пропущений матч проти ФК “Боржавське”, теж йдучи без очкових втрат. Злам трапився в 7-му турі, коли масовий виїзд білецьких футболістів на заробітки досяг критичного рівня і лідери на власному полі поступилися чинному чемпіону ФК “Сільце” з рахунком 2:3. Вже наступна поразка минулої неділі в Заріччі з таким же рахунком відкотила ФК “Білки” на формальне третє місце. На першу позицію вскочили ільничани, які надалі йдуть без втрат, але останні дві домашні перемоги далися біло-синім ой, як нелегко: ледве дотиснувши в 7-му турі на останніх секундах “Греблю” — 1:0, у турі 8-му по ходу зустрічі “шахтарі” “горіли” дубрівській “Дружбі” 0:2, і лише надзусиллями вдалося зберегти залікову “цноту” — 3:2. Маючи в запасі гру проти аутсайдера, підопічні Володимира Савка відірвалися від конкурентів на віртуальні 6 (чи реальні 3) очки, однак нитка везіння десь мусить обірватися, а “зубасті” конкуренти в останніх матчах першого кола пророкують для “шахтарів” очкові втрати. Міркуйте самі: спочатку виїзд у Великий Раковець, який зараз на підйомі — домашня перемога над “Заріччям” 1:0 та бойова поразка в Кушниці 2:3 тому підтвердження; потім домашнє очне протистояння проти “Білок”, яке загрожує відсунути на другий план протистояння останнього туру чинних чемпіонів та віце-чемпіонів (ФК “Сільце” проти ФК “Заріччя”); і нарешті в 11-му турі важкий виїзд в Кам’янське, де розжитися очками — справа надскладна.

Тамтешній “Колос” нарешті вилікував “недугу виїзних поєдинків”, додавши до дубрівських 2:1, загатянські 3:0 та важливу перемогу в останньому турі над “Сільцем” 3:1 і в результаті заскочив на другу позицію турнірної таблиці. Зараз же команда Івана Хили для закріплення на здобутих позиціях повинна здати ряд серйозних іспитів у вигляді домашнього поєдинку із Заріччям, важкого виїзду в Кушницю та прийому лідера в останньому турі перед літньою перервою.

Продовжує утримувати четверту позицію скромна ФК “Гребля”, яка на власному полі вже встигла тричі щедро відвантажити по 5 голів невдачливим гостям — крім 5:1 з Сільцем, у двох останніх турах Василь Бест проспівав “Аргентину-Ямайку” для Загаття та Доробратова. Поки, що лише кушницьким футболістам вдалося винести ноги з греблянської “Квідич-Арени”. До речі, згідно рішення Апеляційного комітету Федерації футболу Іршавського району з команди Кушниці знято три очки за домашню “технічну” перемогу над “Сільцем” і цей матч доведеться грати 17 липня по завершенню першого кола чемпіонату. А поки кушничани намагаються повернути втрачені позиції і після греблянської нічиєї здобули три перемоги поспіль: знову “технічка” над доробратівцями, з яких лише юнаки змогли 5 червня доїхати на найвищий стадіон Іршавщини, домашній розгром Дубрівки 6:2, та вимучена домашня ж перемога над Раківцем 3:2.

Причому матч проти “Дружби” згідно календаря мав відбутися в Дубрівці, однак на противагу загальноприйнятій практиці у день відкриття трибуни на стадіоні, тамтешній сільський голова фактично “вигнав” команду на виїзд, щоб та бува футболом не “зіпсувала свято”. Ще й примудрився звинуватити очільників районної федерації і сектору молоді та спорту РДА в цитуємо: “ігноруванні спортивного заходу”. Не будемо шукати логіку там де гуляє вітер. Краще подякуємо новому керівнику ФК “Дружба” Дубрівка Василю Кваку, який не дозволив місцевому “царьку” поховати футбольну команду і взяв на себе відповідальність за виступ клубу перед футбольною громадськістю району та області. Футбол в Дубрівці буде, і на щастя Володимир Малиновський не матиме до цього жодного відношення.

Чемпіонат Іршавського району – 2016. 8-ий турЮнацька першість Іршавського району – 2016. Результати 8-го туруЧемпіонат Іршавського району – 2016: призначення арбітрів на матчі 8-го туру

  № 8-ий тур
19 червня 2016 р.
арбітр
41 ФК “Заріччя” ФК “Білки” Володимир Жабур
(Дунковиця)
42 ФК “Кушниця”   “Виноградар” Вел. Раковець Іван Попик
(Довге)
43 “Шахтар” Ільниця “Дружба” Дубрівка Іван Рубей
(Бронька)
44 ФК “Гребля” ФК “Доробратово” Віктор Сочка
(Ільниця)
45  ФК “Сільце” “Колос” Кам’янське  Михайло Полончак
(Іршава)
Анатолій Гал
(Виноградів)
Андрій Пацкан
(Негрово)
 
46 ФК “Загаття” ФК “Боржавське” Ярослав Пасулько
(Ільниця)
Початок:
юнаки – 15:30 год.
дорослі – 17:00 год.