![](https://hraf.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/Василь-Попович-1024x968.jpg)
Хустська районна Асоціація футболу та весь футбольний актив Іршавщини щиросердечно вітають відомого в минулому футбольного арбітра та делегата ФФУ, багаторічного голову районної федерації Василя Миколайовича Поповича з Днем Народження!
Шановний імениннику, бажаємо Вам насамперед міцного карпатського здоров’я, родинного затишку, сімейного благополуччя, любові та поваги від рідних та близьких, успіхів у Вашій нелегкій, але улюбленій справі!
Голова ХРАФ Ромео Буковецький