Старт ветеранського футболу на Хустщині розпочато!

Вчора, 03.07.2022 року, на іршавському міському стадіоні “Авангарді” відбулась перша, поки що товариська, зустріч місцевих ветеранів та ветеранів з районного центра м. Хуст!

Незважаючи на досить спекотну погоду, команди продемонстрували хороший рівень футболу! Першими відзначились хустяни – гол у ворота Петера провів Кемінь Андрій! Іршавчани продовжували тиснути і це принесло свої плоди! Сухан Ярослав зумів перехопити круглого біля володінь суперника та обігравшись з партнером зрівняв рахунок матчу! З таким результатом команди пішли на відпочинок…

Другий тайм пройшов під повною територіальною перевагою нещодавніх переможців Меморіалу пам’яті ЗМС Василя Турянчика – “Ветеран” Іршава! Той же Ярослав Сухан зумів ще 4-ри рази “розписатись” у воротах суперника! Хустяни не здавались і зуміли відквитати один м’яч! Красивий гол забив Гелеван Ярослав! На більше команди в цьому матчі не спромоглись….

Отже, старт ветеранського футболу на теренах новоствореного Хустського району розпочато! В недалекому майбутньому – юнацькі турніри, а після Перемоги над орками – повноцінний Чемпіонат!