Співчуття


Федерація футболу Іршавського району висловлює щирі співчуття голові комітету ветеранського футболу, головному тренеру ФК “Бужора” Іршава Михайлу Рацину з приводу гіркої втрати – смерті батька Михайла Михайловича.

“Скала” Негрово – володар Суперкубку Іршавського району – 2017


Здобувши вольову перемогу (програючи 0:2 по ходу поєдинку) над вищоліговою “Бужорою”, команда “Скала” Негрово поклала чемпіонські медалі в Суперкубок Іршавського району сезону 2017 року.

“Скала” Негрово 3:2 “Бужора” Іршава
(Голи: ’20 Олександр Попович, ’48 Василь Ковач, ’80 Генріх Мкртичян – ‘7 Василь Кинів, ’18 Дмитро Чубірка)

“Скала” і “Бужора” розіграють Суперкубок Іршавщини в суботу, 11 листопада 2017 року


Сьомий за ліком трофей Суперкубку Іршавського району розіграють між собою в суботу, 11 листопада 2017 року, о 14:00 годині на іршавському стадіоні “Авангард” чемпіон Іршавщини “Скала” з Негрова та володар цьогорічного Кубку району іршавська “Бужора”. Команди мають право заявити на матч по 18 футболістів, з числа тих, які зареєстровані в поточному складі колективів згідно Єдиної інформаційної бази даних Федерації футболу України. У разі нічийного результату в основний час, буде одразу призначено пробиття серії післяматчевих пенальті.
Розсудить матч бригада кращих арбітрів Іршавщини сезону 2017 року на чолі з Михайлом Райдою з Кушниці. Асистенти арбітра: Михайло Лялюк з Малої Розтоки та Вадим Рубей з Броньки.
До вашої уваги переможці попередніх розіграшів Суперкубку Іршавського району:

2012 – ФК Арданово (перемогли ФК “Білки” з рахунком 2:1)
2013 – ФК “Доробратово” (присуджено перемогу у грі проти ФК “Заріччя” за відмову останніх на перебиття удару у серії післяматчевих пенальті)
2014 – ФК “Заріччя” (перемога над ільницьким “Шахтарем” у серії післяматчевих пенальті з рахунком 4:3, основний час – 3:3)
2015 (весна) – ФК “Заріччя” (перемога над ФК “Арданово” з рахунком 4:2)
2015 (осінь) – “Боржава” Довге (перемога над ФК “Сільце” з рахунком 4:1)
2016 – ФК “Доробратово” (перемога над ільницьким “Шахтарем” з рахунком 2:0)