Вітаємо з 60-ти річчям!

Федерація футболу Іршавського району та весь футбольний актив Іршавщини вітають з прекрасним Ювілеєм палкого шанувальника гри мільйонів Малиновського Володимира Ярославовича!

Шановний Ювіляре, бажаємо Вам насамперед карпатського здоров’я, сімейного благополуччя, нових звершень та здобутків на футбольних полях Іршавщини та Закарпаття!

Голова ФФІ В.М. Попович

Вітаємо!

Федерація футболу Іршавського району та вся футбольна громадськість Іршавщини щиросердечно вітають голову районної федерації Василя Миколайовича Поповича з Днем народження!

Шановний імениннику, бажаємо Вам насамперед міцного здоров’я, родинного затишку, любові та поваги від рідних та близьких! Завжди залишайтеся тією порядною людиною та вірним другом, і наставником яким Ви є! Многая літ!

Наші співчуття…

Федерація футболу Іршавського району та вся футбольна громадськість Іршавщини сумує з приводу трагічної смерті капітана ФК “Бужора” Мудри Мирослава…Приносимо співчуття сім’ї та близьким….Пам’ять про Тебе житиме вічно…

“Бужора” Іршава – чемпіон Закарпаття з футболу сезону 2020 року!!!

Федерація футболу Іршавського району, виконавчий комітет ФФІ та вся футбольна громадськість району вітають футболістів та вболівальників іршавської “Бужори”, президента колективу Василя Лазорика, головного тренера Івана Білака та колишнього міського голову ОТГ м. Іршава Степана Бобика зі здобуттям чемпіонського титулу серед колективів Вищої ліги Закарпаття!

Бажаємо всім причетним до цієї історичної події насамперед міцного здоров’я, сімейного благополуччя, безмежної радості у ваших домівках, успіхів у всіх починаннях та не зупинятись на досягнутому!

Голова ФФІ В.М. Попович