![](https://hraf.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-bcc134dacd7e683fe31b6fc6fd51dfd0-V-1024x768.jpg)
Нещодавно дитячі команди змагалися у святковому турнірі з міні-футболу, який традиційно присвячений до Дня Святого Миколая. Його проведенню посприяли Хустська міська рада, ХМ ДЮСШ «Хуст – Нарцис» та Хустська районна Асоціація футболу. Цього разу участь у змаганнях взяли 4 команди (2012 р.н), які після відбіркових змагань визначили найсильніших фіналістів , які у наполегливій та гострій боротьбі і визначили володаря почесного трофею.
![](https://hraf.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-b8d96efd0df2ea2ede96db298335534b-V-1024x768.jpg)
![](https://hraf.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-1ab47ef818c73251e2e4246c667e7ec9-V-1024x768.jpg)
![](https://hraf.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-2fba1da1921806525b21cf0ca8ca031b-V-1024x768.jpg)
![](https://hraf.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-15c56206e6f40384b320672c1dade4ba-V-1024x768.jpg)
У результаті непростих матчів призові місця розподілилися так: 4-е – «Нарцис Хуст-2» (тренер Мовчан Ю.М) , 3-є – «Нарцис Хуст-1» (тренер Мовчан М.Ю.), 2-е – «ДЮСШ Іза» (тренер Вучкан В.В.), 1-e – «ДЮСШ Хуст» (тренер Буковецький М.М.), яким дісталися заслужені нагороди, призи та солодкі подарунки.
![](https://hraf.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-3e8f2a338ede0f10800d5331d9e4756b-V-1024x768.jpg)
Кращими гравцями стали: кращий гравець турніру – Салей Дмитро «ДЮСШ Хуст»,– нападник Янюк Денис« ДЮСШ Іза». Вони отримали оригінальні пам’ятні кубки, грамоти і подарунки.
![](https://hraf.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-5815c95f94db31c2cff6b10ab965b432-V-1024x768.jpg)
![](https://hraf.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-7a1d4eddcb0fccc402a975ff8e4e3a9d-V-1024x768.jpg)
![](https://hraf.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-feb2a36ab25ada3813a79673f52c8e61-V-1024x768.jpg)
![](https://hraf.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-6017133260c8960e0d19b7289cdca4d0-V-1024x768.jpg)
![](https://hraf.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-b3da97097d786723c10c1be279e1176d-V-1024x768.jpg)
Співорганізатори турніру у своїх виступах відзначили відмінне проведення змагань, високий рівень всіх учасників турніру, чесну і безкомпромісну боротьбу, бажання гравців показати всі свої можливості та побажали юним футболістам успіхів у спорті, навчанні та особистому житті.