Призначення арбітрів та дискваліфікації на матчі 10-го туру Чемпіонату Іршавського району -2017Тур пропускають наступні футболісти:
Дмитро Миколайович Корячок (ФК “Кушниця”)  – фізичні дії по відношенню до арбітра
Михайло Андрійович Стільник (ФК “Гребля”) – фізичні дії по відношенню до арбітра
Михайло Михайлович Брич (ФК “Боржавське”) – фізичні дії по відношенню до арбітра
Михайло Михайлович Половка (“Виноградар”-U17 Великий Раковець)  – вилучення за друге попередження
Яромир Юрійович Скраль (“Шахтар” Ільниця)  – третє попередження

Результати матчів 9-го туру Чемпіонату Іршавського району – 2017


Результати матчів 9-го туру Юнацької першості Іршавського району – 2017


До уваги вболівальників! Центральний матч 9-го туру відбудеться в суботу в Білках

У зв’язку із зайнятістю резервного стадіону команди “Будівельник” Приборжавське в с. Довге матчем обласного чемпіонату та через дефіцит кваліфікованих арбітрів для обслуговування матчів районного чемпіонату Комітет з проведення змагань Федерації футболу Іршавського району на підставі звернення ФК “Будівельник” Приборжавське та отримавши відповідну згоду керівництва ФК “Скала” Негрово прийняв рішення призначити календарні ігри 9-го туру Чемпіонату Іршавського району та юнацької першості між командами “Будівельник” Приборжавське та “Скала” Негрово на суботу 24 червня 2017 року на стадіоні в с. Білки. Початок матчу юнацьких складів – 15:30 год., дорослих складів – 17:00 год.

Результати 8-го туру Чемпіонату Іршавського району – 2017


Результати 8-го туру Юнацької першості Іршавського району – 2017


Призначення арбітрів та дискваліфікації на матчі 8-го туру Чемпіонату Іршавського району -2017Тур пропускають наступні футболісти:
Михайло Андрійович Стільник (ФК “Гребля”)

Михайло Михайлович Брич (ФК “Боржавське”)

 Ростислав Іванович Дюрдь (ФК “Боржавське”-U17)

Засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу Іршавського району від 13 червня 2017 року

13 червня 2017 р., 15:00 год., м. Іршава, офіс 211 готелю “Іршава”
Присутні: 4 члени КДК ФФІ (Бізіля Іван Васильович, Семак Михайло Іванович, Туряниця Василь Юрійович, Фельцан Юрій Іванович).
Запрошені: Попович Василь Миколайович – голова Федерації футболу Іршавського району, Симканинець Святослав Святославович – виконавчий директор Федерації футболу Іршавського району, Брич Михайло Іванович – президент ФК “Боржавське”, Брич Михайло Михайлович – гравець ФК “Боржавське”, Бабинець Юрій Іванович – президент ФК “Підгірне”.

1. Про неявку на матч 3-го туру Юнацької першості Іршавського району у Великий Раковець юнацького складу команди ФК “Кушниця”.
Обставини справи:
Згідно рапорту арбітра Бірова Івана Івановича на  матч 3-го туру Юнацької першості Іршавського району між юнацькими складами команд “Виноградар” Великий Раковець та ФК “Кушниця” не з’явилася команда гостей.
Вирішили:
1. Згідно п. 1 ст. 15 Регламенту затвердити технічну поразку юнацького складу команди ФК “Кушниця” у матчі 3-го туру Юнацької першості Іршавського райо
ну проти юнацького складу команди “Виноградар” Великий Раковець -:+ (0:3).
2. Згідно п. 5 ст. 15 Регламенту затвердити зняття одного очка з дорослого складу команди ФК “Кушниця” за неявку юнацького складу команди на  матч.
3. Відповідно до п. 2.6 Дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського району накласти штраф на команду ФК “Кушниця” у розмірі 250 (двісті п’ятдесят) гривень.
Результати голосування: “За” – 3, “Проти” – 0, “Утрималися” – 1.

2. Про розгляд інцидентів у матчі 6-го туру Чемпіонату Іршавського району між дорослими складами команд ФК “Гребля” та ФК “Боржавське”:
2.1 фізичні дії по відношенню до арбітра з боку гравця ФК “Боржавське” Брича Михайла Михайловича.
2.2 про розгляд протесту від ФК “Боржавське” про недотримання громадського порядку на стадіоні в с. Гребля.
2.1
Обставини справи:
Згідно рапорту арбітра матчу Поповича І.І. після закінчення матчу, на останніх хвилинах якого було призначено пенальті у ворота команди гостей. до нього підбігли з претензіями гравці команди ФК “Боржавське” і один з них, Брич Михайло Михайлович, вдарив арбітра кулаком в обличчя. Інші футболісти команди гостей також поводилися агресивно, погрожуючи арбітру та асистенту Галасу Юрію Юрійовичу. Президент ФК “Боржавське” зазначив, що на такі дії гравців спровокувала поведінка арбітра при призначенні пенальті – суддя прийняв рішення після наради з асистентом, хоча сам знаходився до епізоду ближче за нього.
Вирішили:
Відповідно до п. 3.9 Дисциплінарного кодексу за фізичні дії по відношенню до арбітра дискваліфікувати гравця команди ФК “Боржавське” Брича Михайла Михайловича на один рік та оштрафувати команду ФК “Боржавське” на 500 (п’ятсот) гривень.
Результати голосування: “За” – 3, “Проти” – 1, “Утрималися” – 0.
2.2 Обставини справи:
Після матчу Чемпіонату Іршавського району ФК “Гребля” – ФК “Боржавське” командою гостей було подано протест на результат матчу за незабезпечення громадського порядку на стадіоні. Зокрема було вказано на те, що вболівальники господарів після фінального свистка вибігли на поле і розпочали бійку в ході якої було травмовано футболіста ФК “Боржавське” Івана Костака. Фельцан Юрій Іванович, що був присутній на грі, зазначив, що вболівальники вибігли на поле захищати арбітра від гравців ФК “Боржавське”, а голкіпер гостей Василь Цупик ще під час гри в епізоді з призначенням пенальті намагався завдати удару асистенту арбітру Юрію Галасу, від чого той змушений був захищатися за допомогою прапорця.
Вирішили:
Оскільки жодне із запропонованих рішень не отримало необхідної кількості голосів, перенести розгляд даного питання на наступне засідання КДК Федерації футболу Іршавського району за присутності повного персонального складу комітету
.
Результати голосування: “За” – 4, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.

3. Про розгляд інциденту у матчі 6-го туру Чемпіонату Іршавського району між дорослими складами команд ФК “Підгірне” та “Будівельник” Приборжавське.
Обставини справи:
Голова комітету Бізіля І.В. зачитав доповідну записку арбітра матчу Туряниці В.Ю., згідно якої на 86-ій хвилині матчу за рахунку 2:2 було призначено пенальті у ворота господарів, однак Чорнопотіцький сільський голова, який є одночасно президентом ФК “Підгірне” Юрій Бабинець разом з уболівальниками не дозволили виконати вирок судді, чим зірвали проведення матчу. Арбітр вимушений був припинити гру, а вже після цього не отримав назад рапорти матчів юнацьких та дорослих складів від президента ФК “Підгірне”, якому передав їх на зберігання, оскільки на місцевому стадіоні немає приміщення для арбітрів. Юрій Бабинець висловив претензії щодо арбітражу матчу, зокрема те, що арбітр не зважав на сигнали асистентів під час гри.
Вирішили:
1. Згідно п. 5 ст. 12 Регламенту за незабезпечення умов для проведення матчу затвердити зарахування команді ФК “Підгірне” технічної поразки -:+ (0:3) у матчі 6-го туру Чемпіонату Іршавського району проти команди “Будівельник” Приборжавське.

2. Згідно п. 1.2 Дисциплінарного кодексу суворо попередити ФК “Підгірне” про недопустимість порушення Регламенту, що призвело до зриву матчу.
3. Відповідно до п.п. 4.2, 4.3, 4.4  Дисциплінарного кодексу накласти штраф на президента команди ФК “Підгірне” Бабинця Юрія Івановича у розмірі 500 (п’ятсот) гривень.
Результати голосування: “За” – 3, “Проти” – 0, “Утрималися” – 1.