Результати матчів Чемпіонату та Юнацької першості Іршавського району з футболу сезону 2016 року


Чемпіонат Іршавського району – 2016. Результати матчів заключного 22-го туруЗ команд “Виноградар” Великий Раковець та ФК “Боржавське” знято по одному очку за неявку на матчі заключного туру юнацьких складів.

Юнацька першість Іршавського району – 2016. Результати матчів заключного 22-го туру


Дискваліфіковані футболісти на матчі 22-го туру Чемпіонату та Юнацької першості Іршавського району з футболу сезону 2016 року

ДИСКВАЛІФІКОВАНІ ФУТБОЛІСТИ
1589356007-МКРТИЧЯН Генріх Робертович-300-cut МКРТИЧЯН
Генріх
Робертович
ФК “Кушниця” 3-тє попередження
1590156059-МАЙОР Ерік Антонович-300-cut МАЙОР
Ерік
Антонович
ФК “Кушниця” вилучення
1599244188-ВАШ Андрій Юлійович-300-cut ВАШ
Андрій
Юлійович
ФК “Сільце”-U17 вилучення
1500225105-ЧЕРНИЧКО Віталій Михайлович-300-cut ЧЕРНИЧКО
Віталій
Михайлович
“Шахтар”-U17 Ільниця вилучення
1699219098-ЮНБАУЕР Василь Вікторович-300-cut ЮНБАУЕР
Василь
Вікторович
ФК “Загаття”-U17 вилучення

Засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу Іршавського району від 26 жовтня 2016 року

1590156059-mayor-er%d1%96k-antonovich-600

КОНТРОЛЬНО-ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОМІТЕТ ФФІ

26 жовтня 2016 р., 16:00 год., м. Іршава, Федерація футболу Іршавського району
Присутні: 3 члени КДК ФФІ (Бізіля Іван Васильович, Семак Михайло Іванович, Фельцан Юрій Іванович)
Запрошені: Попович Василь Миколайович – голова ФФІ.

1. Про розгляд інциденту у матчі 21-го туру Чемпіонату Іршавського району між дорослими складами команд “Колос” Кам’янське та ФК “Кушниця”.
Обставини справи:
Згідно рапорту арбітра Гал А.І. у матчі дорослих складів 21-го туру Чемпіонату Іршавського району між командами “Колос” Кам’янське та ФК “Кушниця” на 65-ій хвилині гравець команди ФК “Кушниця” Майор Ерік Антонович був вилучений з поля за удар арбітра, а на 70-ій хвилині матчу за рахунку 3:1 на користь господарів команда ФК “Кушниця” у повному складі зійшла з поля.
Вирішили:
1. З
гідно п. 3.9. Дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського району за фізичні дії по відношенню до арбітра дискваліфікувати гравця ФК “Кушниця” Майора Еріка Антоновича на 1 (один) рік з моменту винесення даного рішення та оштрафувати його на 500 (п’ятсот) гривень.
2. Направити клопотання до Федерації футболу Закарпаття з метою поширення дискваліфікації Майора Е.А. на всі змагання, що їх проводить обласна федерація футболу та її асоційовані члени.
3. Згідно п.2.2. Дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського району за самовільне залишення поля командою ФК “Кушниця” у матчі 21-го туру Чемпіонату Іршавського району з футболу сезону 2016 року оштрафувати команду ФК “Кушниця” на 500 (п’ятсот) гривень.
Результати голосування: “За” – 3, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.

ОФІЦІЙНО: про участь представників Чемпіонату Іршавського району в цьогорічному розіграші Турніру переможців та призерів районних і міських чемпіонатів Закарпатської області “Ліга Чемпіонів Закарпаття”


У зв’язку з появою в обласних ЗМІ статті С. Симканинця стосовно зняття команди ФК “Кам’янське” з розіграшу турніру “Ліга Чемпіонів Закарпаття” Федерація футболу Іршавського району офіційно заявляє: жодних документів від керівництва ФК “Колос” Кам’янське про відмову від участі в цьогорічному турнірі переможців та призерів районних і міських чемпіонатів Закарпатської області не надходило.
Минулого тижня попередню згоду про участь змаганнях надали до оргкомітету дві команди з Іршавщини: “Колос” Кам’янське та ФК “Заріччя”. Назавтра в районній федерації чекають на представників обох команд з метою підготовки та завірення реєстраційних листів для участі в турнірі.
В сьогоднішній телефонній розмові з головою ФФІ президент ФК “Колос” Кам’янське Іван Хила підтвердив підготовку команди до суботнього стартового матчу “Ліги Чемпіонів Закарпаття” у Вонігові та недільного поєдинку проти цьогорічних чемпіонів Іршавського району ільницького “Шахтаря”, де вирішуватиметься доля “срібних” медалей районного чемпіонату. Тим більше, що з оргкомітетом змагань знайдено порозуміння стосовно певних нюансів регламенту.
У зв’язку з тим, що Регламент змагань “Ліга Чемпіонів Закарпаття” передбачає можливість заявки трьох футболістів з інших команд районного чемпіонату, Федерація футболу Іршавського району заявляє, що ці футболісти в останньому турі Чемпіонату Іршвського району сезону 2016 року, який відбудеться 30 жовтня, гратимуть лише за ті команди, за які були заявлені на чемпіонат.
Також нагадаємо, що команда з Кам’янського була учасником прем’єрного розіграшу “Ліги Чемпіонів Закарпаття” сезону 2007 року, де досягла півфіналу. Значно більший досвід участі в турнірі має команда ФК “Заріччя” – фіналіст сезону 2010 року та минулорічний третій призер.