![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2020/11/125197074_1427662037427990_4231726968783998482_n-1024x681.jpg)
15 листопада 2020 року, на стадіоні “Боржава”, в селі Довге відбулись фінальні матчі Чемпіонату Іршавського району сезону 2020 року!
Першими на футбольне поле вийшли команди з великими футбольними традиціями, які мали вирішити долю бронзових медалей цьогорічного Чемпіонату, а саме ФК “Білки” та “Дружба” Дубрівка!
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2020/11/124963842_2916567065224567_5197531360368176287_n-1024x681.jpg)
Команди продемонстрували яскравий футбол з великою кількістю моментів, які краще втілили в голи білецькі футболісти! Дербі відбулось!!! 4:2 на користь футбольної дружини з Білок і як результат, третє місце сезону 2020 року!!! Вітаємо як призерів, так і самобутній колектив з Дубрівки, які за останні 4 сезони зуміли здобути медалі різного гатунку районної першості!!!
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2020/11/124995766_1062066260977161_2440655201077386561_n-1-1024x681.jpg)
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2020/11/125279199_729389914324391_6664981953579294811_n-1024x681.jpg)
Після завершення матчу голова федерації футболу Іршавського району Попович Василь Миколайович та перший заступник голови ФФІ Лупак Сергій Андрійович нагородили вищевказані футбольні колективи подяками, медалями, а ФК “Білки” ще й красенем-кубком!
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2020/11/125021834_771148360410266_937214211693853729_n-1024x681.jpg)
До фінального поєдинку Чемпіонату Іршавщини пройшли загатські “Карпати”, які кілька років не брали участі у районній першості та футбольний колектив, який кілька років поспіль демонструє не лише бажання грати, а й займає призові місця районного чемпіонату – ФК “Гребля”!
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2020/11/125222477_379500093494824_3775440832687193724_n-1024x681.jpg)
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2020/11/124779500_1106805429757533_6437222712169918587_n-1024x681.jpg)
Фінальний поєдинок розпочався з високих швидкостей, які не спадали до фінального свистка арбітра! Команди демонстрували технічний, комбінаційний та непоступливий футбол! Якщо більшість складу “Карпат” є досвідчиними футболістами, які вже наближаються до завершення своєї кар’єри, то ФК “Гребля” залучився підтримкою молодими за віком виконавцями, які в майбутньому ще принесуть славу собі та рідній команді! В даному фінальному матчі важко було віддати комусь ініціативу! Перевага переходила від одних до інших! Достойні суперники, які дійсно заслуговували на перемогу в Чемпіонаті! Але переможець може бути тільки один! В основний час суперники не змогли забити бодай один раз! Тому, долю фіналу визначили післяматчеві одинадцяти метрові удари!
Кращими в пробитті ударів “з точки” виявились футболісти з Загаття! Вітаємо “Карпати” у здобутті першого золота в своїй історії! Греблянським футболістам побажаємо подальшого успіху та не зупинятись на досягнутому!
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2020/11/125286813_670683110309291_6139935816232446223_n-1024x681.jpg)
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2020/11/125236600_1026867074482035_2613749215179773874_n-1024x681.jpg)
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2020/11/125326618_1133205457076413_7641925565874847191_n-1024x681.jpg)
Оргкомітетом змагань було визначено кращих гравців Чемпіонату Іршавського району сезону 2020 року! Звання кращого голкіпера з рук заступника голови федерації Сергія Лупака заслужено отримав Олександр Гайдук!
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2020/11/125246821_750095645578949_8709642701265601635_n-1024x681.jpg)
Кращим захисником за підсумком сезону став Йосип Стойка з дубрівської “Дружби”! Кращим півзахисником визнано Юрія Станинця з ФК “Білки”! Цього сезону найбільше “наколотив” м’ячів в ворота суперників Михайло Цільо! Відповідно звання кращого нападника було вручено гравцю “Карпат”!
![](https://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2020/11/125348030_1572607836244665_5407515314218937215_n-1024x681.jpg)