В ІРШАВІ НАГОРОДИЛИ ФУТБОЛЬНИХ ЧЕМПІОНІВ ТА ПРИЗЕРІВ
19 листопада у сесійній залі Іршавської районної ради відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та призерів чемпіонату та юнацької першості Іршавського району з футболу сезону 2016 року.
Привітати та нагородити найкращих футболістів Іршавщини завітали керівники органів місцевого самоврядування району: голова Іршавської районної ради Віктор Симканинець, міський голова Іршави Степан Бобик, сільські голови Білок — Василь Зейкан та Ільниці — Василь Павлище.
Вели церемонію футбольні очільники району: голова місцевої федерації Василь Попович, його перший заступник Сергій Лупак, а також заступник голови Федерації футболу Закарпаття Віктор Качур. Віктор Миколайович не випадково приїхав до Іршави, а з почесною місією: адже вперше за останні кільканадцять років юнаки іршавської «Бужори» опинилися на подіумі обласного футболу, здобувши бронзові нагороди першості.
Першими привітали присутніх Василь Миколайович Попович, який коротко підбив підсумки футбольного сезону і Віктор Андрійович Симканинець, який наголосив на особливій ролі футболу в суспільному житті району.
Потім пісенною композицією «Татова донечка» присутніх порадувала наймолодша виконавиця Валерія Фозекош — дочка віце-президента та онучка президента чемпіонів районів — ільницького «Шахтаря». Завдяки відділу культури Іршавської районної державної адміністрації перед футболістами також виступили юні артисти Михайло Черничко та Катерина Сапожнік.
Роздачу нагород розпочали з відзначення футбольних арбітрів районної колегії: Василь Миколайович Попович та голова комітету арбітрів ФФІ Іван Іванович Староста вручили подяки та пам’ятні медалі Івану Бірову (18 проведених матчів у районному чемпіонаті цього сезону), Івану Попику (17 ігор), Івану Рубею і Віктору Сочці (по 15 матчів), а також Ярославу Пасулько (11 відсуджених матчів). Віктор Миколайович Качур нагородив подяками та відзнаками обласної федерації арбітрів, які обслуговували матчі обласних змагань: Михайла Райду, який у рейтингу арбітрів, складеному за оцінками тренерів вищої ліги обласного чемпіонату, розділив 2-3 сходинку з Ярославом Козиком, присутнього також в рейтингу найкращих Михайла Лялюка, арбітра з Довгого Тараса Шопа, а також наймолодшого представника районної суддівської колегії Вадима Рубея.
Потім Віктор Симканинець, Василь Попович та Сергій Лупак відзначили призами та грамотами кращих юних футболістів району в окремих номінаціях: «кращий голкіпер» — воротар ФК «Загаття» Василь Маринець (13 «сухих» матчів і всього 13 пропущених голів в 22-ох поєдинках юнацької першості), «кращий захисник» — капітан юнацького складу кам’янського «Колоса» Іван Шпак (який навіть на позиції оборонця примудрився «наколотити» 19 голів у ворота суперника, ставши одним з кращих бомбардирів першості), «кращий півзахисник» — конструктор атак ФК «Заріччя» Сергій Караслай, «кращий нападник» — форвард ільницького «Шахтаря», а з другого кола вже команди обласної першості ФК «Ужгород» Даниїл Марковцій (з фантастичною результативністю: 37 голів у сезоні 2015 року, 20 голів у десяти матчах цьогорічної першості). Грамоту також отримав нападник юнацького складу ФК «Білки» Василь Станко, який розділив з Даниїлом звання кращого бомбардира юнацької першості району.
Бронзові нагороди серед юнаків здобули футболісти ФК «Загаття» (президент клубу Володимир Васильович Бровдій, віце-президент Володимир Васильович Худанич, начальник команди Василь Іванович Лазорик, тренери Василь Васильович Шкіря та Сергій Сергійович Голча). Кубок за третє місце з рук голови райради отримав капітан команди Василь Яцура.
«Срібний дубль» у районному чемпіонаті та юнацькій першості виборола команда «Колос» Кам’янське, яка лише минулого сезону відновила виступи після тривалої семирічної перерви. Такому стрімкому успіху кам’янські вболівальники завдячують насамперед президенту клубу, футбольному меценату Івану Михайловичу Хилі, який робить все можливе для того щоб гравці команди змогли викладатися на повну в кожному матчі. Допомагають йому в цьому віце-президент Валерій Степанович Гангур, з іменем якого пов’язані успіхи кам’янської команди в минулому десятилітті, головний тренер Василь Васильович Чегіль, тренер юнацького складу Іван Андрійович Гичка та сільський голова Юрій Юрійович Кузьма.
Вдруге підтверджують статус кращої юнацької команди Іршавщини футболісти ФК «Заріччя». Переможну стабільність забезпечують президент клубу Сергій Васильович Караслай, віце-президент Юрій Васильович Фірцак, начальник команди Василь Михайлович Фельцан, тренер Любомир Вікторович Ганчич. Найбільша кількість футбольних матчів у районі традиційно проводиться на сільському стадіоні ФК «Заріччя», за готовністю якого неухильно слідкує директор спортивної споруди Юрій Іванович Васько. Всіляку підтримку команді надає місцева влада в особі сільської голови Марини Іванівни Васько.
Бронзових призерів обласної юнацької першості футболістів ФК «Бужора» привітав Іршавський міський голова Степан Бобик, який також отримав від Віктора Качура відзнаку та подяку обласної федерації за розвиток футболу в місті. Грамоту від міської ради отримав тренер команди Віктор Васильович Цогла, який довгих 9 років вів хлопців до цього тріумфу.
Окрему відзнаку Федерації футболу Закарпаття Віктор Качур вручив очільнику районної федерації Василю Миколайовичу Поповичу, в минулому одному з кращих футбольних арбітрів краю, який рекордну кількість разів (23!) входив до списку кращих футбольних суддів Закарпаття та тричі був у «десятці» кращих арбітрів України, а вперше очолив районну федерацію в далекому 1983-му році.
Потім назвали кращих футболістів районного чемпіонату в номінаціях: «кращий голкіпер» — страж воріт чемпіонів — ільницького «Шахтаря» Владислав Волошин, «кращий захисник» — центрбек бронзових призерів ФК «Білки» Петро Попюрканич. На жаль, відсутнім на церемонії через виїзд за кордон був «кращий півзахисник» чемпіонату — капітан ільницької команди Сергій Авдєєв, однак начальник команди Яромир Скраль запевнив присутніх, що привітання та нагорода сучасними засобами зв’язку обов’язково дійдуть до героя.
І нарешті «золоту бутсу» районного чемпіонату як кращий бомбардир отримав форвард кам’янського «Колоса» Михайло Цільо, який 16 разів цього року засмучував воротарів суперників.
Бронзові нагороди дорослого чемпіонату отримали футболісти ФК «Білки», які довгий час йшли на другій сходинці, однак на фініші трошки не дотягли. Керівники команди (президент — Юрій Степанович Брунцвик, начальник команди Петро Іванович Попюрканич, тренер Іван Іванович Староста та сільський голова Василь Семенович Зейкан) переконані, що в наступному сезоні результат буде ще кращим. Кубок за третє місце отримав віце-капітан команди Мирослав Зейкан.
Вдруге за церемонію за нагородами срібних призерів виходили гравці та керівники кам’янського «Колоса». Кубок срібних призерів підняв над головою капітан дорослого складу Василь Іванич.
Ціле півстоліття чекали вболівальники Ільниці на повторення тріумфу в районному чемпіонаті, відтоді як в далекому 1965-му році футболісти заводської команди «Авангард» завоювали «золото». Відтоді було й «обласне» чемпіонство 1972 року, перемоги в зимових першостях, однак звання кращих в районі вдалося повернути лише зараз, коли склався вдалий симбіоз роботи молодих керівників команди Олександр Івановича Чийпеша, Богдана Федоровича Фозекоша, Яромира Юрійовича Скраля, сільського голови Василя Васильовича Павлище з тренерським талантом легенди ільницького футболу Володимира Федоровича Савка, який навіть у такому поважному для футболу віці, якщо у команди не виходило дотиснути суперника, особисто виходив на поле і забивав вирішальні голи. На жаль, Володимир Федорович через виїзд у Францію, також не зміг бути присутнім на святі тріумфу ільницького футболу, однак безперечно отримає і привітання і нагороди з рідного села.
Особливо приємно вручати золотий кубок переможцям було голові райради, ільничанину Віктору Андрійовичу Симканинцю, який на своїй попередній роботі сільським головою закладав підвалини сьогоднішнього успіху.
І насамкінець голова районної федерації Василь Миколайович Попович подякував гравцям, футбольним керівникам за вдалий сезон і запросив всіх відвідати півфінальні матчі Ліги чемпіонів Закарпаття в неділю на стадіонах Заріччя та Сільця, а також у понеділок завітати на центральний стадіон у місті Іршава на матч за Суперкубок Іршавського району між переможцем Зимової першості ФК «Доробратово» та чемпіоном району «Шахтар» Ільниця.

Запрошуємо на церемонію нагородження переможців та призерів Чемпіонату та Юнацької першості Іршавського району з футболу сезону 2016 року


Федерація футболу Іршавського району запрошує футболістів, офіційних представників команд та вболівальників на церемонію нагородження переможців та призерів Чемпіонату та Юнацької першості Іршавського району з футболу сезону 2016 року, яка відбудеться в суботу, 19 листопада 2016 року, в сесійній залі Іршавської районної ради (3-ій поверх). Початок церемонії о 12:00 годині.
Крім керівництва районної федерації, представників органів державної влади та місцевого самоврядування на захід завітають офіційні особи Федерації футболу Закарпаття для нагородження бронзових призерів обласної юнацької першості – ФК “Бужора” Іршава.
Також будуть відзначені кращі гравці районного чемпіонату та першості у індивідуальних номінаціях.

Заявковий лист ФК “Доробратово” на Суперкубок Іршавського району – 2016

%d1%84%d0%ba-%d0%b4%d0%be%d1%80%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b0%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%be

dorobratovofc ФК “Доробратово”

КЕРІВНИЙ СКЛАД

Фото Керівник Дата народження Посада
no-avatar_male КЕНЕЗ
Михайло
Іванович
30.10.1969 президент клубу 000000000000000000000
%d0%b2%d0%b5%d0%b6%d0%b4%d0%b5%d0%bb-%d0%b2%d0%b0%d1%81%d0%b8%d0%bb%d1%8c-%d1%8e%d1%80%d1%96%d0%b9%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87  ВЕЖДЕЛ
Василь
Юрійович
04.01.1971 тренер

СКЛАД КОМАНДИ

Фото Гравець Дата народж. Амплуа Пункт
1500217054-КОРНЕЕВ Юрій Михайлович-300-cut 1 КОРНЕЕВ
Юрій
Михайлович
27.04.2000 воротар с. Доробратово
1595117271-КОБАЛЬ Віктор Вікторович-300-cut 2 КОБАЛЬ
Віктор
Вікторович
08.06.1995 півзахисник с. Доробратово
1595117272-ВЕЖДЕЛ Василь Васильович-300-cut 3 ВЕЖДЕЛ
Василь
Васильович
14.08.1995 півзахисник с. Доробратово
1598217183-ВЕЖДЕЛ Іван Васильович-300-cut 4 ВЕЖДЕЛ
Іван
Васильович
27.04.1998 півзахисник с. Доробратово
1593119065-ШКІРЯ Едуард Станіславович-2016-300-cut 5 ШКІРЯ
Едуард
Станіславович
24.09.1993 захисник с. Загаття
%d0%bb%d1%83%d1%86%d1%8f-%d0%b2%d0%b0%d1%81%d0%b8%d0%bb%d1%8c-%d1%96%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87-300-cut 6 ЛУЦЯ
Василь
Іванович
31.05.1989 нападник м. Мукачеве
%d1%80%d0%b0%d1%86%d0%b8%d0%bd-%d0%b4%d0%bc%d0%b8%d1%82%d1%80%d0%be-%d0%bc%d0%b8%d1%85%d0%b0%d0%b9%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87-300-cut 7 РАЦИН
Дмитро
Михайлович
23.12.1997 півзахисник м. Ужгород
%d0%bc%d0%b8%d0%bd%d0%b0%d0%b9%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be-%d0%bc%d0%b0%d0%ba%d1%81%d0%b8%d0%bc-%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%ba%d1%81%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d1%80%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87-300-cut 8 МИНАЙЛЕНКО
Максим
Олександрович
03.02.1998 нападник м. Ужгород
%d0%b3%d0%be%d0%b3%d0%b5%d1%80%d1%87%d0%b0%d0%ba-%d1%80%d1%83%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%bd-%d1%8e%d1%80%d1%96%d0%b9%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87-300-cut 9 ГОГЕРЧАК
Руслан
Юрійович
03.06.1998 захисник м. Ужгород
%d1%82%d1%80%d1%83%d1%85%d0%b0%d0%bd-%d0%bc%d0%b8%d1%85%d0%b0%d0%b9%d0%bb%d0%be-%d0%bc%d0%b8%d1%85%d0%b0%d0%b9%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87-300-cut 10 ТРУХАН
Михайло
Михайлович
09.08.1990 нападник м. Мукачеве
%d0%bd%d1%83%d1%80%d1%96%d1%94%d0%b2-%d0%b0%d0%bd%d0%b0%d1%82%d0%be%d0%bb%d1%96%d0%b9-%d0%b0%d0%bd%d0%b0%d1%82%d0%be%d0%bb%d1%96%d0%b9%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87-300-cut 11 НУРІЄВ
Анатолій
Анатолійович
20.05.1996 нападник м. Мукачеве
%d0%b3%d0%b5%d1%86%d0%ba%d0%be-%d0%b2%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b8%d0%bd-%d0%b5%d0%b4%d1%83%d0%b0%d1%80%d0%b4%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87-300-cut 12 ГЕЦКО
Валентин
Едуардович
30.07.1998 воротар м. Берегове
%d0%ba%d0%b0%d1%87%d1%83%d1%80-%d1%96%d0%b2%d0%b0%d0%bd-%d1%96%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87-300-cut 13 КАЧУР
Іван
Іванович
26.04.1993 нападник с. Старе Давидково
%d0%bf%d0%b5%d1%82%d1%80%d0%be%d0%b2%d1%86%d1%96-%d0%b2%d0%b0%d1%81%d0%b8%d0%bb%d1%8c-%d0%b2%d0%b0%d1%81%d0%b8%d0%bb%d1%8c%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87-300-cut 14 ПЕТРОВЦІ
Василь
Васильович
18.01.1991 півзахисник с. Ракошино
%d0%bf%d1%96%d0%bd%d0%b4%d0%b6%d0%be%d0%bb%d1%8f-%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%ba%d1%81%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d1%80-%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%be%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87-300-cut 15 ПІНДЖОЛЯ
Олександр
Антонович
26.10.1987 півзахисник с. Старе Давидково
%d0%ba%d1%83%d0%b7%d1%8c%d0%bc%d0%b0-%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%ba%d1%81%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d1%80-%d0%b2%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b4%d0%b8%d0%bc%d0%b8%d1%80%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87-300-cut 16 КУЗЬМА
Олександр
Володимирович
09.07.1993 півзахисник с. Старе Давидково
%d0%b3%d0%b5%d0%b9-%d0%b2%d1%96%d0%ba%d1%82%d0%be%d1%80-%d1%84%d0%b5%d0%b4%d0%be%d1%80%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87-300-cut 17 ГЕЙ
Віктор
Федорович
17.04.1974 півзахисник с. Нижній Коропець
%d0%ba%d0%be%d0%b2%d1%82%d1%83%d0%bd-%d0%b2%d0%b0%d1%81%d0%b8%d0%bb%d1%8c-%d0%bc%d0%b8%d1%85%d0%b0%d0%b9%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87-300-cut 18 КОВТУН
Василь
Михайлович
07.06.1993 захисник с. Нове Давидково

Заявковий лист “Шахтар” Ільниця на Суперкубок Іршавського району – 2016

%d1%88%d0%b0%d1%85%d1%82%d0%b0%d1%80-%d1%96%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d0%b8%d1%86%d1%8f

shakhtarilnytsyafc “Шахтар” Ільниця

КЕРІВНИЙ СКЛАД

Фото Керівник Дата народження Посада
no-avatar_male ЧИЙПЕШ
Олександр
Іванович
27.08.1978 президент клубу 01234567 01234567
1686125105-%d1%84%d0%be%d0%b7%d0%b5%d0%ba%d0%be%d1%88-%d0%b1%d0%be%d0%b3%d0%b4%d0%b0%d0%bd-%d1%84%d0%b5%d0%b4%d0%be%d1%80%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87-300-cut ФОЗЕКОШ
Богдан
Федорович
17.05.1986 начальник команди
1588125165-СКРАЛЬ Яромир Юрійович-300-cut СКРАЛЬ
Яромир
Юрійович
09.04.1988 тренер

СКЛАД КОМАНДИ

Фото Гравець Дата народж. Амплуа Пункт
1596125171-ВОЛОШИН Владислав Володимирович-300-cut 1 ВОЛОШИН
Владислав
Володимирович
10.02.1996 воротар с. Ільниця
1597135163-МИКИТА Василь Васильович-300-cut 2 МИКИТА
Василь
Васильович
22.07.1997 нападник с. Осій
1588125165-СКРАЛЬ Яромир Юрійович-300-cut 3 СКРАЛЬ
Яромир
Юрійович
09.04.1988 нападник с. Ільниця
1588169167-ОСТАФІЙЧУК Віталій Сергійович-300-cut 4 ОСТАФІЙЧУК
Віталій
Сергійович
29.02.1988 півзахисник с. Ільниця
1594125168-ЗИХОР Сергій Сергійович-300-cut 5 ЗИХОР
Сергій
Сергійович
29.04.1994 захисник с. Ільниця
1592125353-ЧЕПА Іван Іванович-300-cut 6 ЧЕПА
Іван
Іванович
05.09.1992 нападник с. Ільниця
1579115170-СОЧКА Владислав Іванович-300-cut 7 СОЧКА
Владислав
Іванович
05.08.1979 нападник м. Іршава
1596125173-МАКСИМЕНКО Віктор Олександрович-300-cut 8 МАКСИМЕНКО
Віктор
Олександрович
02.04.1996 півзахисник с. Ільниця
1591125175-ВАРЦАБА Артур Юрійович-300-cut 9 ВАРЦАБА
Артур
Юрійович
20.07.1991 захисник с. Осій
1588125277-ГУЛЕНКО Роман Миколайович-300-cut 10 ГУЛЕНКО
Роман
Миколайович
29.05.1988 захисник с. Ільниця
1587125273-МАТІКО Віталій Іванович-300-cut 11 МАТІКО
Віталій
Іванович
16.12.1987 нападник с. Ільниця
1693125106-%d0%b1%d0%b0%d0%b1%d0%b8%d1%87-%d0%b0%d1%80%d1%82%d1%83%d1%80-%d0%b2%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b4%d0%b8%d0%bc%d0%b8%d1%80%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87-300-cut 12 БАБИЧ
Артур
Володимирович
21.03.1993 воротар с. Ільниця
1688125004-БЕЗЕГА Олександр Іванович-300-cut 13 БЕЗЕГА
Олександр
Іванович
06.10.1988 захисник с. Ільниця
1598225257-СОЧКА Герман Михайлович-300-cut 14 СОЧКА
Герман
Михайлович
24.07.1998 півзахисник с. Ільниця
1674125097-СКРАЛЬ Іван Петрович-300-cut 15 СКРАЛЬ
Іван
Петрович
26.02.1974 півзахисник с. Ільниця
%d0%b1%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d1%83%d1%80%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87-%d1%96%d0%b2%d0%b0%d0%bd-%d0%bc%d0%b8%d1%85%d0%b0%d0%b9%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87-300-cut 16 БАНДУРОВИЧ
Іван
Михайлович
22.01.1989 півзахисник с. Ільниця
%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%84%d1%96%d0%b9%d1%87%d1%83%d0%ba-%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%ba%d1%81%d1%96%d0%b9-%d1%81%d0%b5%d1%80%d0%b3%d1%96%d0%b9%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87-300-cut 17 ОСТАФІЙЧУК
Олексій
Сергійович
18.05.1991 півзахисник с. Ільниця
%d0%bb%d0%be%d0%bc%d0%b0%d0%b3%d0%b0-%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d1%80%d1%96%d0%b9-%d0%b2%d0%b0%d1%81%d0%b8%d0%bb%d1%8c%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87-300-cut 18 ЛОМАГА
Андрій
Васильович
06.09.1992 нападник с. Ільниця

Вітаємо!

sam_8139

Федерація футболу Іршавського району щиро вітає президента ФК “Колос” Кам’янське Івана Михайловича Хилу з 39-ою річницею, яку знаний на Іршавщині футбольний меценат відсвяткував у п’ятницю, 11 листопада. Та найкращим подарунком іменинника нагородила рідна команда, яка впевненою перемогою над командою з Руських Комарівців – 3:0 вдруге в історії здобула путівку до півфіналу Ліги чемпіонів Закарпаття, де зустрінеться з іншим представником Іршавського чемпіонату – ФК “Заріччя”.
Бажаємо Івану Михайловичу міцного здоров’я, сімейного благополуччя, успіху в роботі та невичерпного натхнення у справі розвитку футболу в рідному краї. До поздровлень приєднуються юні футболісти Іршавської районної дитячо-юнацької футбольної ліги, патронат над якою – ще одна заслуга нашого іменинника.

Переможців та призерів Чемпіонату нагородять 19 листопада, Суперкубок розіграють 21 листопада

supercup
В п’ятницю, 04 листопада 2016 року, на засіданні виконавчого комітету Федерації футболу Іршавського району вирішували два основні питання: організація церемонії нагородження переможців та призерів Чемпіонату та Юнацької першості Іршавського району сезону 2016 року, а також організацію матчу за Суперкубок Іршавщини.
Основні організаційні моменти визначили одразу, але задля уникнення часового збігу зі змаганнями обласного рівня, вирішили почекати допоки ФФЗ опублікує дати проведення плей-оф Ліги чемпіонів Закарпаття та обласного Суперкубку.
Таким чином нагороджуватимуть переможців та призерів дорослих і юнацьких команд району за підсумками чемпіонату в суботу, 19 листопада 2016 року в сесійній залі Іршавської районної ради. Початок церемонії о 12:00 годині.
Значно більше часу зайняло обговорення деталей проведення районного Суперкубку. Нагадаємо, що право позмагатися за трофей вибороли переможець Зимової першості Іршавського району ФК “Доробратово” та чемпіон району “Шахтар” Ільниця. Команди зійдуться в протистоянні в понеділок, 21 листопада 2016 року на центральній спортивній арені району – іршавському стадіоні “Авангард”. Початок матчу о 13:00 годині.
Не обійшлося й без змін у Регламент одноматчевого турніру. Найбільше дискутувалося питання допуску учасників матчу. Врешті зійшлися на тому, що кожна команда до 11 листопада має надати заявковий лист на 18 футболістів з числа тих які були заявлені протягом сезону, тобто й на зимову першість і на чемпіонат.
Інші положення регламенту залишися без змін: футболісти мають підвердити свою особу реєстраційною карткою районного чемпіонату, а в разі відсутності паспортом громадянина України, матч триває два тайми по 45 хвилин, у разі нічиєї одразу пробивається серія пенальті, дозволяється 7 замін.

Підсумковий рейтинг бомбардирів Чемпіонату Іршавського району – 2016

Підсумковий рейтинг бомбардирів Юнацької першості Іршавського району – 2016

Підсумки футбольного сезону затвердять на засіданні виконкому районної федерації

Назавтра, 04 листопада 2016 року, о 15:00 годині в міському Будинку дитячої творчості відбудеться підсумкове засідання виконавчого комітету Федерації футболу Іршавського району з наступним порядком денним:

1. Про затвердження результатів Чемпіонату та Юнацької першості Іршавського району з футболу сезону 2016 року.
2. Про організацію проведення матчу за Суперкубок Іршаського району з футболу сезону 2016 року.
3. Про організацію церемонії нагородження переможців та призерів Чемпіонату та Юнацької першості Іршавського району з футболу сезону 2016 року.

На засідання крім членів Виконкому ФФІ запрошуються представники команд – учасників чемпіонату та працівники ЗМІ.