ІрЛіга відтепер в мережі GOALSTREAM!

goalstream-00

Постійні відвідувачі офіційного сайту Федерації футболу Іршавського району напевно зауважили зміни в графічному оформленні інформації про Чемпіонат Іршавського району та юнацьку першість. Суттєве покращення інфографіки та функціональних можливостей сайту, коли кожен відвідувач може в декілька кліків ознайомитися з результатами матчів, турнірною таблицею, складом команди, профайлами футболістів з особистою статистикою чи протоколом конкретного матчу, а потім ще й опублікувати це все на стіні у ВК чи зберегти у вигляді красивого віджета, стало можливим завдяки співпраці районної федерації з футбольною соціальною мережею GOALSTREAM.

Вже три з половиною роки дана соцмережа, постійно вдосконалюючи власні можливості, пропонує для організаторів футбольних змагань воістину унікальний інструментарій з ведення статистики турнірів та оперативної її публікації в інтернеті. Першими в Закарпатті вести турнір за допомогою системи GOALSTREAM спробували два роки тому хлопці з Ужгородського району, однак відсутність доступу до документальної бази тамтешньої федерації не дозволила їм і на половину використати можливості соцмережі. Зовсім інша ситуація на Іршавщині, де районна федерація другий рік поспіль працює над вдосконаленням системи реєстрації футболістів, які грають в районному чемпіонаті. Ці напрацювання й були об’єднані з програмними можливостями GOALSTREAM. До прикладу з приблизно тисячі профайлів закарпатських футболістів та футбольних функціонерів — 4/5 з іршавського чемпіонату. Зараз триває робота з внесення протокольних даних рапортів арбітрів кожного з матчів, після чого ми будемо мати цілісну картину чемпіонату. До речі в мережі GOALSTREAM кожне змагання, команда чи футболіст має власний рейтинг, який формується на підставі цілого ряду розрахунків, серед яких і кількість підписників. Зараз за рейтингом GOALSTREAM ІрЛіга поступається Чемпіонату Ужгородщини, однак широка авдиторія групи ВК «Федерація футболу Іршавського району», зареєструвавшись в футбольній соцмережі може легко виправити це непорозуміння).

Реєстрація проста, як п’ять копійок, але все ж таки розпишемо детально:
для власників акаунтів ВК вона максимально спрощена – достатньо дати дозвіл додатку GOALSTREAM до його доступу та натиснути реєстрацію
goalstream-01
goalstream-02
goalstream-03
goalstream-05
потім обираємо власний статус: організатор турнірів, футболіст чи простий вболівальник
goalstream-06
у разі обрання статусу футболіста система запропонує приєднати акаунт до раніше створеного профайлу
goalstream-07
потім обираємо чемпіонат (чемпіонати) та команду (команди), які побажаємо відслідковувати і завершуємо реєстрацію
goalstream-08
goalstream-09
goalstream-10
позначені нами турніри та команди ми можемо бачити у вкладці “Обране”
goalstream-11
якщо вам не вдалося знайти їх і обрати при реєстрації – не біда, просто клацаєте на вкладці “Турніри” позначку “Всі турніри мого регіону” і там відкривши “ЧЕМПІОНАТ ІРШАВСЬКОГО РАЙОНУ” та “ПЕРШІСТЬ ІРШАВСЬКОГО РАЙОНУ” підписуєтеся на них
goalstream-12
goalstream-13
goalstream-14
широкий функціонал сайту до ваших потреб: розклад матчів, турнірні таблиці, рейтинг бомбардирів, список порушників, ростери команд, профайли футболістів з особистою статистикою, протоколи матчів зручний сервіс для прогнозів та відповідним рейтингом – і все це з можливістю простого виводу для публікації у ВК, на сайті чи у вигляді красивого малюнку – під кожною відтвореною інформацією є відповідна кнопка
goalstream-15
goalstream-16
goalstream-17
goalstream-18
goalstream-19
goalstream-20
goalstream-21
goalstream-22
В принципі в мережі на даний момент єдиний серйозний недолік – немає україномовної версії – хоча розробники обіцяють це невдовзі виправити, і чим більше користувачів ставитиме перед ними це завдання, тим скоріше це трапиться. Досвід показує, що розробники GOALSTREAM прислухаються та оперативно реагують на пропозиції користувачів. А поки що для тих у кого російська мова викликає природню нестерпну алергію пропонуємо в налаштуваннях перейти на англійську (німецьку, французьку, іспанську, італійську чи португальську) версію GOALSTREAM.
goalstream-23
goalstream-24
goalstream-25
Власники смартфонів та планшетів, щоб не ритися в браузерах, можуть скачати офіційні додатки GOALSTREAM в AppStore та Google Play Market і завжди мати під руками свіжу інформацію про Чемпіонат Іршавського району та Юнацьку першість Іршавщини.

P.S. Настійливо просимо представників команд обов’язково після матчів звіряти дані у рапорті арбітра, щоб інформація з протоколів матчів була максимально достовірною.