![](https://hraf.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Караслай-2-1-1024x855.jpg)
Шановний Ювіляре, районна асоціація футболу та вся футбольна громадськість Хустщини щиросердечно вітають Вас та зичать Вам міцного здоров’я, родинного затишку, успіху в усіх починаннях та здійснення всіх планів і задумів!
Шановний Ювіляре, районна асоціація футболу та вся футбольна громадськість Хустщини щиросердечно вітають Вас та зичать Вам міцного здоров’я, родинного затишку, успіху в усіх починаннях та здійснення всіх планів і задумів!