Закарпатська асоціація футболу нагородила кращих футболістів Іршавщини

20 листопада у залі Іршавської міської ради зібрався актив футболу району, команди-призери обласного чемпіонату та першості, представники влади, палкі уболівальники та віддані футболу люди. Урочистості з нагоди нагородження відкрив голова Іршавської ОТГ Віктор Симканинець, який привітав присутніх зі святом, побажав усім міцного здоров’я та успіхів у житті і футболі. Далі перший заступник голови Закарпатської асоціації футболу Станіслав Сухан передав вітання від голови обласної асоціації Івана Дурана та побажав своїм землякам і в подальшому досягати успіхів у футболі, бути здоровими і ніколи не зупинятися на досягнутому.

Станіслав Сухан та заступник голови ЗАФ Віктор Качур вручили подяки ЗАФ президентам клубів ФК «Заріччя» та ФК «Боржава» (Довге) Сергію Караслаю та Івану Цимбалу, головам ОТГ: Марині Васько (Зарічанська ОТГ), Віктору Симканичу (Довжанська ОТГ), Віктору Симканинцю (Іршавська ОТГ), його заступнику Івану Васильцуну, а також спонсорам, палким уболівальникам та президентам районного чемпіонату: Віталію Маюру, Івану Сивулі, Владиславу Романцю, Михайлу Керечанину, Ярославу Мейсарошу, Андрію Кормошу, Олесі Гаврилик, Іванні Кришеник, Володимиру Малиновському. Представники районної федерації також отримали подяки ЗАФ: Василь Попович (голова федерації), Сергій Лупак (заступник голови), Михайло Лялюк (відповідальний секретар).

Віктор Качур та Віктор Симканинець вручили срібні нагороди першої ліги Західної зони гравцям юнацького складу ФК «Боржава» (Довге).

Станіслав Сухан відзначив кращих гравців серед дорослих команд Західної зони за номінаціями:

– голкіпер – Богдан Пунько (ФК «Заріччя»),

– захисник – В’ячеслав Крюков (ФК «Боржава»),

– півзахисник – Віктор Зан (ФК «Заріччя»).

Приз також отримав кращий тренер Західної зони Олександр Дякулич (ФК «Заріччя»).

Станіслав Сухан та Віктор Качур вручили бронзові і срібні медалі дипломи за ІІ та ІІІ місце гравцям і тренерам футбольних клубів ФК «Заріччя» та «Боржава» (Довге).

Віктор Симканинець та Станіслав Сухан нагородили бронзовими медалями та дипломом за ІІІ місце у чемпіонаті області футбольний клуб «Бужора» (Іршава).

На завершення вечора Віктор Симканинець та Станіслав Сухан побажали присутнім нових футбольних успіхів та досягнень, а також міцного здоров’я, щасливих і веселих Новорічно-Різдвяних свят. Подякували всім за велику роботу, яка примножила і збагатила футбольну історію Ірщавщини.

Степан Селменський