Результати фінальних матчів Чемпіонату Іршавського району сезону 2020 року

15 листопада 2020 року, на стадіоні “Боржава”, в селі Довге відбулись фінальні матчі Чемпіонату Іршавського району сезону 2020 року!

Першими на футбольне поле вийшли команди з великими футбольними традиціями, які мали вирішити долю бронзових медалей цьогорічного Чемпіонату, а саме ФК “Білки” та “Дружба” Дубрівка!

Команди продемонстрували яскравий футбол з великою кількістю моментів, які краще втілили в голи білецькі футболісти! Дербі відбулось!!! 4:2 на користь футбольної дружини з Білок і як результат, третє місце сезону 2020 року!!! Вітаємо як призерів, так і самобутній колектив з Дубрівки, які за останні 4 сезони зуміли здобути медалі різного гатунку районної першості!!!

Після завершення матчу голова федерації футболу Іршавського району Попович Василь Миколайович та перший заступник голови ФФІ Лупак Сергій Андрійович нагородили вищевказані футбольні колективи подяками, медалями, а ФК “Білки” ще й красенем-кубком!

До фінального поєдинку Чемпіонату Іршавщини пройшли загатські “Карпати”, які кілька років не брали участі у районній першості та футбольний колектив, який кілька років поспіль демонструє не лише бажання грати, а й займає призові місця районного чемпіонату – ФК “Гребля”!

Фінальний поєдинок розпочався з високих швидкостей, які не спадали до фінального свистка арбітра! Команди демонстрували технічний, комбінаційний та непоступливий футбол! Якщо більшість складу “Карпат” є досвідчиними футболістами, які вже наближаються до завершення своєї кар’єри, то ФК “Гребля” залучився підтримкою молодими за віком виконавцями, які в майбутньому ще принесуть славу собі та рідній команді! В даному фінальному матчі важко було віддати комусь ініціативу! Перевага переходила від одних до інших! Достойні суперники, які дійсно заслуговували на перемогу в Чемпіонаті! Але переможець може бути тільки один! В основний час суперники не змогли забити бодай один раз! Тому, долю фіналу визначили післяматчеві одинадцяти метрові удари!

Кращими в пробитті ударів “з точки” виявились футболісти з Загаття! Вітаємо “Карпати” у здобутті першого золота в своїй історії! Греблянським футболістам побажаємо подальшого успіху та не зупинятись на досягнутому!


Оргкомітетом змагань було визначено кращих гравців Чемпіонату Іршавського району сезону 2020 року! Звання кращого голкіпера з рук заступника голови федерації Сергія Лупака заслужено отримав Олександр Гайдук!

Кращим захисником за підсумком сезону став Йосип Стойка з дубрівської “Дружби”! Кращим півзахисником визнано Юрія Станинця з ФК “Білки”! Цього сезону найбільше “наколотив” м’ячів в ворота суперників Михайло Цільо! Відповідно звання кращого нападника було вручено гравцю “Карпат”!