Переможців та призерів Чемпіонату нагородять 19 листопада, Суперкубок розіграють 21 листопада

supercup
В п’ятницю, 04 листопада 2016 року, на засіданні виконавчого комітету Федерації футболу Іршавського району вирішували два основні питання: організація церемонії нагородження переможців та призерів Чемпіонату та Юнацької першості Іршавського району сезону 2016 року, а також організацію матчу за Суперкубок Іршавщини.
Основні організаційні моменти визначили одразу, але задля уникнення часового збігу зі змаганнями обласного рівня, вирішили почекати допоки ФФЗ опублікує дати проведення плей-оф Ліги чемпіонів Закарпаття та обласного Суперкубку.
Таким чином нагороджуватимуть переможців та призерів дорослих і юнацьких команд району за підсумками чемпіонату в суботу, 19 листопада 2016 року в сесійній залі Іршавської районної ради. Початок церемонії о 12:00 годині.
Значно більше часу зайняло обговорення деталей проведення районного Суперкубку. Нагадаємо, що право позмагатися за трофей вибороли переможець Зимової першості Іршавського району ФК “Доробратово” та чемпіон району “Шахтар” Ільниця. Команди зійдуться в протистоянні в понеділок, 21 листопада 2016 року на центральній спортивній арені району – іршавському стадіоні “Авангард”. Початок матчу о 13:00 годині.
Не обійшлося й без змін у Регламент одноматчевого турніру. Найбільше дискутувалося питання допуску учасників матчу. Врешті зійшлися на тому, що кожна команда до 11 листопада має надати заявковий лист на 18 футболістів з числа тих які були заявлені протягом сезону, тобто й на зимову першість і на чемпіонат.
Інші положення регламенту залишися без змін: футболісти мають підвердити свою особу реєстраційною карткою районного чемпіонату, а в разі відсутності паспортом громадянина України, матч триває два тайми по 45 хвилин, у разі нічиєї одразу пробивається серія пенальті, дозволяється 7 замін.