Засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу Іршавського району від 26 жовтня 2016 року

КОНТРОЛЬНО-ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОМІТЕТ ФФІ

26 жовтня 2016 р., 16:00 год., м. Іршава, Федерація футболу Іршавського району
Присутні: 3 члени КДК ФФІ (Бізіля Іван Васильович, Семак Михайло Іванович, Фельцан Юрій Іванович)
Запрошені: Попович Василь Миколайович – голова ФФІ.

1. Про розгляд інциденту у матчі 21-го туру Чемпіонату Іршавського району між дорослими складами команд “Колос” Кам’янське та ФК “Кушниця”.
Обставини справи:
Згідно рапорту арбітра Гал А.І. у матчі дорослих складів 21-го туру Чемпіонату Іршавського району між командами “Колос” Кам’янське та ФК “Кушниця” на 65-ій хвилині гравець команди ФК “Кушниця” Майор Ерік Антонович був вилучений з поля за удар арбітра, а на 70-ій хвилині матчу за рахунку 3:1 на користь господарів команда ФК “Кушниця” у повному складі зійшла з поля.
Вирішили:
1. З
гідно п. 3.9. Дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського району за фізичні дії по відношенню до арбітра дискваліфікувати гравця ФК “Кушниця” Майора Еріка Антоновича на 1 (один) рік з моменту винесення даного рішення та оштрафувати його на 500 (п’ятсот) гривень.
2. Направити клопотання до Федерації футболу Закарпаття з метою поширення дискваліфікації Майора Е.А. на всі змагання, що їх проводить обласна федерація футболу та її асоційовані члени.
3. Згідно п.2.2. Дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського району за самовільне залишення поля командою ФК “Кушниця” у матчі 21-го туру Чемпіонату Іршавського району з футболу сезону 2016 року оштрафувати команду ФК “Кушниця” на 500 (п’ятсот) гривень.
Результати голосування: “За” – 3, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.