Зимова першість Іршавщини стартує 09 лютого 2020 року

У понеділок, 27 січня,  в іршавському Будинку дитячої творчості відбулося організаційне засідання з проведення розіграшу Зимової першості Іршавського району з футболу 2020 року. Бажання брати участь в змаганнях проявили керівники 12 клубів, з поміж яких, традиційно, представник Виноградівщини ФК “Великі Ком’яти” та першоліговий колектив обласної першості ФК “Рокосово”. Отже, турнір знову матиме статус “відкритого”.

За територіальним принципом команди буде поділено на дві групи : Східну (“верховинську”) групу “А” та Західну групу “Б”. Матчі Східної зони вирішено проводити на двох стадіонах почергово у Приборжавському та у Великому Раківці. Сліпим жеребом було визначено, що три гри прийме сільський стадіон Великого Раківця, а інші два тури групового етапу відбудуться на домашній арені “Будівельника”. Поєдинки групи “Б” вже традиційно відбудуться на полі ДЮСШ м. Іршава. Хоча, на момент виходу цієї статті, дане футбольне поле перебувало не в найкращому стані. Тому, можливий варіант перенесення футбольних баталій Західної групи до села Великого Раківця, а всі матчі групи “А” відповідно відбудуться у селі Приборжавське.

Також оргкомітетом було прийнято рішення, що півфінальні поєдинки заплановано провести на сільському стадіоні “Дружба” с. Дубрівка, а матч за третє місце та фінальний двобій – на центральному стадіоні Іршавської ОТГ “Авангард”.

Голова Федерації футболу Іршавського району               В.М. Попович