![](http://ffi.uz.ua/wp-content/uploads/2019/04/rbdt.jpg)
До уваги членів Виконавчого комітету Федерації футболу Іршавського району та керівників команд. Визначено дату проведення першого в новому році засідання керівного органу районної федерації, на якому буде розглянуто питання організації змагань, які відкривають футбольний сезон – Зимової першості. Зібрання призначено на 27 січня 2020 року в Іршавському РБК. Початок о 12:00 год.
Голова Федерації футболу Іршавського району В.М. Попович