Готуємось до Кубку Іршавського району

У п’ятницю, 22 червня, відбулося засідання Комітету з проведення змагань Федерації футболу Іршавського району. На порядку денному – питання проведення цьогорічного розіграшу Кубку Іршавського району з футболу. Відроджений минулого року турнір має заповнити двомісячну паузу між першим та другим колом районного чемпіонату.
До участі в турнірі допускаються представники Іршавщини в обласному чемпіонаті та першості. Змагання проводяться згідно Єдиної бази ФФУ, тобто до участі в матчах допускаються всі футболісти команд, які зарестровані за дорослий та юнацький склади в районному та обласному чемпіонатах. Система змагань – класична кубкова (на вибування). На відміну від попереднього сезону вирішили відмовитися від додаткового часу в матчах – якщо переможець пари не визначається в основний час – одразу слідує пробиття післяматчевих пенальті.
Зважаючи на прогнозовану кількість учасників, вирішили провести турнір в три основні раунди: чвертьфінал (29 липня) – у рамках якого згідно жеребкування “сіяні” “обласні” команди гратимуть на полях “районних” команд (протистояння з одного матчу), півфінал (5 та 12 серпня) – протистояння з двох матчів та фінальний поєдинок 23 серпня на іршавському стадіоні “Авангард”.
Реєстрація команд триватиме до 01 липня. Церемонію жеребкування буде проведено 05 липня в складі тих команд, які заявляться для участі в турнірі.
Наразі маємо згоду на участь в турнірі наступних команд:
1. ФК “Заріччя”
2. ФК “Сільце”
3. “Будівельник” Приборжавське
4. “Дружба” Дубрівка
5. “Шахтар” Ільниця
6. ФК “Бронька”
Керівництво команди ФК “Бужора” Іршава поки що розмірковує над планами участі в турнірі. На жаль, відмовилися від участі в змаганнях команди “Боржава” Довге та ФК “Білки”.