На перерву з інтригою…

Нарешті, з другої спроби, лозянам як другій команді об’єднаної громади, вдалося провести домашній поєдинок на центральному стадіоні Іршави. Причому суперником випав одразу лідер чемпіонату — приборжавський «Будівельник». Та були обставини, які дозволяли цього дня сподіватися на позитивний результат для команди Миколи Боршоша. По-перше це відсутність у складі гостей одразу двох ключових гравців — Івана Бурча та Тараса Полончака, що далося взнаки ще в попередньому турі в домашньому поєдинку проти «Білок», від яких приборжавцям вдалося вирвати перемогу лише наприкінці матчу. По-друге це хороший настрій у команди господарів, які в попередньому турі доволі несподівано влаштували гольову феєрію в Греблі, відігравши солідний гандикап у грі з принциповим суперником.
Лозяни спробували зіграти з лідером «першим номером», однак така гра як виявилось абсолютно на руку підопічним Андрія Ісака. Кращий бомбардир команди В’ячеслав Крюков зайняв місце в центрі захисту, натомість на позиції плеймейкера з перших хвилин вийшов креативний хав Михайло Ковач, який через роботу далекобійником не часто з’являється у складі приборжавців. Тут для вболівальників «Будівельника» доречно використати прислівник «на жаль», оскільки Михайло видав чудовий матч, взявши участь майже в усіх гольових атаках Приборжавського, та й сам забив красень-гол.
Спочатку всередині першого тайму Ковач запустив лівим флангом в забіг Олександра Головка, який з лінії воріт видав пас на ближню «п’ятку» в надії на стрибок Бікляна. Ігор не підвів і вистрибнувши вище воротаря та захисників перевів м’яча направо на зовсім вільного Романа Бобира, якому нічого не залишалося як відкривати рахунок у матчі.
Господарі поля спробували піти вперед більшими силами, щоб відігратися, однак захист «сірих» привіз ще один м’яч у власні ворота: у простій ситуації Михайло Кіш вибив круглого прямо в ноги Ковачу, а Михайло, пройшовши трошки вперед, розрізним пасом знайшов у карному господарів Бобиря, який в один дотик переправив м’яча повз голкіпера в сітку воріт.
Наприкінці першої половини гри господарям нарешті вдалося провести результативну атаку: Юрій Цібеленко заробив штрафний удар прямо перед карним майданчиком трошки лівіше від центру. Василь Стільник, який у минулому турі здійснив хет-трик, пробив прямо у голкіпера, однак Михайло Ісак не впорався з крученим ударом і м’яч вислизнув з рук прямо у ворота — 1:2.
Та інтрига в матчі протрималась недовго — вже на п’ятій хвилині другого тайму Михайло Ковач, виносячи м’яч із власного штрафного майданчика, видав шикарний пас в район центрального кола на Романа Бобира, який здійснив свій фірмовий забіг в штрафну гостей, і не давши забрати м’яча воротарю Івану Лацку, забив третій гол.
Через вісім хвилин Михайло Ковач, обігравшись з Дмитром Головком, забіг у штрафну суперника, та отримавши зворотній пас, навісним ударом перекинув м’яча через голкіпера у дальню «дев’ятку».
Нарешті довершив розгром Василь Ісак, який перед тим вийшов на заміну та отримавши пас від Ігоря Бікляна змусив помилитися Івана Лацка на виході та вколотити п’ятий м’яч.
Лозянам через дві хвилини вдалося скоротити розрив у рахунку за допомогою реалізації «стандарту»: Михайло Кіш навісив зі штрафного у карний суперника, де Олександр Свищо з другої спроби переправив м’яча в сітку.
Результат залишив команди на різних полюсах турнірної таблиці: дозволив приборжавцям продовжити гонку за чемпіонські медалі, а лозянам сподіватися на першу перемогу вже хіба що в другому колі.
Натомість порадувати лозянських та іршавських вболівальників вдалося юнацькому складу, який здобув перемогу з рахунком 2:1 та увійшов у щільне коло претендентів на бронзові нагороди юнацької першості, серед яких перебувають в тому числі й приборжавці.
В центральному матчі туру дубрівській «Дружбі» вдалося отримати перемогу з рахунком 2:0 над принциповим суперником — футболістами ФК «Гребля». Голи на рахунку Михайла Цільо та Олександра Кормоша (реалізація пенальті). Шоста перемога підряд зберігає інтригу в чемпіонській гонці: команди Приборжавського й Дубрівки, відірвавшись від решти конкурентів, йдуть плече в плече. Матч юнацьких складів приніс першу перемогу в актив «Греблі», причому одразу з розгромним рахунком 8:0.
Незважаючи на кінцевий рахунок, досить запекла боротьба точилась на білецькому стадіоні між місцевим ФК та «Бронькою». На швидкий гол з пенальті від господарів у виконанні Михайла Чонки, гості зуміли організувати стрімку відповідь — відзначився Іван Білей. Ще в першому таймі господарі зуміли двічі капітулювати голіпера «Броньки» Владислава Попа (Юрій Саварин та Іван Староста), однак майже весь другий тайм гості пробували скоротити відставання. І лише наприкінці гри білківчани довели рахунок до розгромного — 5:1, відзначилися Іван Староста та Василь Станко.
Здивували також білківські юнаки, які зуміли відібрати очки від лідера: на гол кращого бомбардира першості Рената Палька, наприкінці гри відповів Віталій Ластівка.
Ця осічка допомогла фінішувати перше коло на вершині турнірної таблиці «Шахтарю» — юні ільничани вдома не залишили шансів «Імстичову» — 4:0. Голи на рахунку Павла Поповича, Богдана Тимченка, та дубль Андрія Дешка.
Другу перемогу поспіль святкували дорослі «шахтарі» — цього разу з мінімальним рахунком, що дозволило Ярославу Кепші записати в свій актив другий сухий матч в цьогорічному чемпіонаті. А забив за Ільницю новоявлений форвард Роман Гуленко.
Таким чином ІрЛіга робить паузу в чемпіонаті до вересня, а команди трошки відпочивши, позмагаються за Кубок Іршавського району, який стартує в липні.