Засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу Іршавського району від 11 травня 2018 року


11 травня 2018 р., 14:00 год., м. Іршава, офіс 211 готелю “Іршава”
Присутні: 4 члени КДК ФФІ (Семак Михайло Іванович, Туряниця Василь Юрійович, Фельцан Юрій Іванович, Щока Михайло Іванович).
Запрошені: Шопа Тарас Васильович – арбітр Комітету арбітрів Федерації футболу Іршавського району, Попович Василь Миколайович – голова Федерації футболу Іршавського району, Симканинець Святослав Святославович – виконавчий директор Федерації футболу Іршавського району.

1. Про розгляд заяви голови КДК ФФІ Бізілі Івана Васильовича щодо складання повноважень голови та члена КДК.
Обставини справи:
Голова районної федерації футболу Попович В.М. зачитав присутнім заяву голови Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації Бізілі Івана Васильовича про складання повноважень голови та члена КДК у зв’язку з тривалим виїздом за кордон.
Вирішили:
1. Затвердити заяву Бізілі І.В. про складання повноважень голови та члена Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації
.
2. Покласти виконання повноважень голови Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації на заступника голови КДК Фельцана Юрія Івановича.
Результати голосування: “За” – 3, “Проти” – 0, “Утрималися” – 1.

2. Про розгляд інциденту у матчі 1-го туру Чемпіонату Іршавського району між дорослими складами команд “Будівельник” Приборжавське та “Дружба” Дубрівка та розгляд відповідного протесту на результат матчу від керівництва команди “Дружба” Дубрівка.
Обставини справи:
За результатами розгляду інциденту на розширеному засіданні Виконавчого комітету Федерації за участю членів КДК 08 травня 2018 року, встановлено, що матч між дорослими складами команд “Будівельник” Приборжавське та “Дружба” Дубрівка було припинено арбітром Шопою Т.В. на 75-ій хвилині матчу за рахунку 2:0 на користь господарів поля. Оскільки на засіданні було вислухано аргументи обох сторін конфлікту, на сьогоднішнє засідання КДК було вирішено запросити лише арбітра матчу Шопу Т.В., який не зумів прибути 08 травня на засідання виконкому через проблеми з транспортним засобом.
Відповідно до протесту, поданому керівництвом ФК “Дружба” Дубрівка, арбітр матчу не надав для заповнення складів команд стандартний бланк рапорту арбітра, а змусив керівників команд заповнювати склади на окремих листках. Також в протесті зазначено, що арбітр не мав права достроково завершувати матч, оскільки ніхто не перешкоджав його проведенню. Вимога протесту: переграти матч на нейтральному полі.
Згідно пояснень арбітра Шопи Т.В., зафіксованих також у відповідній записці, він дійсно не мав у наявності бланків рапорту арбітра, оскільки лише за день до матчу приїхав їз-за кордону і не зміг роздрукувати їх вдома, а попросив колег передати на матч через помічників арбітра. Оскільки колеги не передали документи, а в сусідніх селах Імстичеві та Білках в арбітрів теж не виявилося лишніх бланків було вирішено надати керівникам команд для заповнення імпровізовані рапорти. Обидва представники їх заповнили, відповідні документи (заявкові листи та паспорти футболістів) було перевірено і до них не було жодних претензій. Сам матч проходив у досить емоційній боротьбі, на кожне зіткнення чи рішення арбітра була бурхлива реакція з боку вболівальників, однак до другого голу господарів поля не було жодних порушень громадського порядку. Порядок на стадіоні працівники правоохоронних органів забезпечували у належній кількості (два екіпажі патрульної поліції). Конфлікт між футболістами на полі, спровокований гравцем команди “Дружба” Дубрівка Михайлом Петрище, виник на 75-ій хвилині після другого голу у виконанні господарів. У конфлікт втрутилися вболівальники команди гостей на чолі з президентом ФК “Дружба” Дубрівка Володимиром Малиновським. За допомогою працівників поліції через декілька хвилин конфлікт вдалося припинити, всіх вболівальників, крім президента дубрівського клубу було виведено з поля. Володимир Малиновський навідріз відмовився покидати футбольне поле, доки арбітр не відмінить гол у ворота його команди. Після 10 хвилин безуспішних спроб вивести президента ФК “Дружба” Дубрівка вивести за периметр футбольного поля, арбітр Т. Шопа прийняв рішення про припинення матчу через те, що дії Володимира Малиновського перешкоджали його проведенню. Вже після того, як арбітри зайшли в кімнату, президент ФК “Дружба” Дубрівка в агресивній формі витяг листи рапортів арбітра з сумки головного арбітра і забрав їх з собою.
Вирішили:
1.
За порушення п. 1, п. 2 ст. 22 Регламенту змагань з футболу серед аматорських команд Іршавського району, що призвели до дочасного припинення гри, відповідно до п. 6. ст. 12 Регламенту, п. 1, п. 3, п. 4, п.5 Загальних положень КДК, п. 1.3 та п. 3.18 Контрольно-дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського району зарахувати команді “Дружба” Дубрівка технічну поразку -:+ (0:3) у матчі 1-го туру Чемпіонату Іршавського району з футболу серед аматорських команд сезону 2018 року проти команди “Будівельник” Приборжавське.
2. Відповідно до 2.3 Контрольно-дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського району за некоректну поведінку та провокаційні дії представника команди – президента клубу Малиновського Володимира Ярославовича, оштрафувати команду “Дружба” Дубрівка на 300 (триста) гривень та попередити про застосування жорсткіших санкцій у випадку повторення подібних дій.
3. Передати на розгляд Комітету арбітрів Федерації футболу Іршавського району матеріали справи для оцінки дій арбітра матчу Шопи Тараса Васильовича.
Результати голосування: “За” – 4, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.