Засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу Іршавського району від 11 вересня 2017 року

11 вересня 2017 р., 15:30 год., м. Іршава, Федерація футболу Іршавського району
Присутні: 4 члени КДК ФФІ (Бізіля Іван Васильович, Семак Михайло Іванович, Фельцан Юрій Іванович, Щока Михайло Іванович).
Запрошені: Попович Василь Миколайович – голова Федерації футболу Іршавського району, Симканинець Святослав Святославович – виконавчий директор Федерації футболу Іршавського району, Біров Іван Іванович – арбітр комітету арбітрів Федерації футболу Іршавського району, Поляк Василь Васильович – капітан команди “Виноградар” Великий Раковець.

1. Про розгляд протесту ФК “Виноградар” Великий Раковець на результат матчу 14-го туру Чемпіонату Іршавського району між командами ФК “Кушниця” та “Виноградар” Великий Раковець.
Обставини справи:
До Федерації футболу Іршавського району 04 вересня 2017 року керівництвом ФК “Виноградар” Великий Раковець було подано протест на результат матчу 14-го туру Чемпіонату Іршавського району між командами “Виноградар” Великий Раковець та ФК “Кушниця” на підставі безпосередньої участі в матчі (виходу на футбольне поле) у складі команди ФК “Кушниця” футболіста Бокоча Михайла Михайловича (17.11.1999 р.н.), який не мав права грати за кушницьку команду, оскільки заявлений у чемпіонаті Закарпатської області за команду “Боржава” Довге. Факт виходу на поле даного гравця підтверджуться фото- та відеоматеріалами.
У рапорті арбітра матчу Бірова І.І. даний факт не відображено, у поданому складі ФК “Кушниця” прізвище Бокоч М.М. не значиться, а у відповідному розділі немає відмітки про намір команди ФК “Виноградар” Великий Раковець подавати протест. Арбітр матчу Іван Біров сказав, що капітани команд перевірили реєстраційні картки гравців і в жодного з них, на відміну від попередньої гри юнацьких складів, не було претензій до учасників матчу. Після матчу, поки арбітр заповняв рапорт, до нього ніхто не звертався з преставників обох команд з якими-небудь зауваженнями. І лише після того як він виїхав зі стадіону до нього подзвонив президент ФК “Виноградар” Великий Раковець Звонар В.В. і повідомив про участь у матчі незаявленого футболіста. Однак жодних відміток у рапорт він не вносив, оскільки це суперечить регламенту. Капітан команди “Виноградар” Великий Раковець Василь Поляк пояснив відсутність претензій на процедурі перевірки реєстраційних карток тим, що Бокоча М.М. він особисто не знає, а гравець надав картку зі схожою на себе фотографією. Ще перед матчем футболіст команди “Виноградар” Великий Раковець Михайло Тодавчич, який раніше грав за ФК “Боржава” Довге розмовляв з Михайлом Бокочем, і той йому сказав, що влітку перейшов грати за ФК “Кушниця”. Підозри у представників ФК “Виноградар” виникли лише виїзду з Кушниці, коли М. Тодавчич дозвонився до тренера ФК “Боржава” Довге Василя Фірки і той сказав, що М. Бокоч нікуди не переходив і залишається гравцем команди Довгого.
Виконавчий директор Федерації футболу Іршавського району Святослав Симканинець підтвердив, що футболіст Бокоч М.М. з 14 квітня 2017 року заявлений за юнацький склад команди “Боржава” Довге і протягом другого трансферного періоду не переходив до команди ФК “Кушниця”.
Члени Контрольно-дисциплінарного комітету ознайомилися з фото- та відеоматеріалами з матчу і арбітр Біров І.І. підтвердив, що гравець Бокоч М.М. виходив на поле у складі команди ФК “Кушниця під 14-им номером.
Вирішили:
1. Відповідно до пунктів г, д частини третьої статті 18 Регламенту змагань з футболу серед аматорських команд Іршавського району за безпосередню участь у матчі (вихід на футбольне поле) незаявленого футболіста Бокоча Михайла Михайловича (17.11.1999 року народження), прізвище якого не внесено до листа рапорту арбітра, зарахувати у матчі 14-го туру чемпіонату Іршавського району з футболу сезону 2017 року команді ФК “Кушниця” технічну поразку -:+ (0:3), а команді “Виноградар” Великий Раковець відповідно технічну перемогу +:- (3:0).
2.
Відповідно до п. 3.15 Дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського району за участь у матчі незаявленого футболіста під чужим прізвищем, дискваліфікувати гравця Бокоча Михайла Михайловича (17.11.1999 року народження) на 5 (п’ять) ігор. Направити клопотання до Федерації футболу Закарпаття про розповсюдження даної дискваліфікації на змагання, що проводяться обласною федерацією.
Результати голосування: “За” – 4, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.

2. Про розгляд інциденту у матчі 14-го туру Юнацької першості Іршавського району між юнацькими складами команд ФК “Гребля” та “Дружба” Дубрівка:
Обставини справи:
Згідно рапорту арбітра матчу Поповича І.І. у матчі 14-го туру Юнацької першості Іршавського району між юнацькими складами команд ФК “Гребля” та “Дружба” Дубрівка гравець команди ФК “Гребля” Владислав Гаврильцьо на 55-ій хвилині гри був вилучений з поля за нецензурну лайку в адресу арбітра.
Вирішили:
Відповідно до п. 3.8 Дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського за образу арбітра нецензурними викриками дискваліфікувати гравця юнацького складу команди ФК “Гребля” Гаврильцьо Владислава Юрійовича на чотири матчі, два з яких умовно.
Результати голосування: “За” – 4, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.

3. Про розгляд інциденту у матчі 15-го туру Чемпіонату Іршавського району між дорослими складами команд ФК “Сільце” та “Будівельник” Приборжавське:
Обставини справи:
Згідно рапорту арбітра матчу Бірова І.І. у матчі 15-го туру Чемпіонату Іршавського району між дорослими складами команд ФК “Сільце” та “Будівельник” Приборжавське гравець команди “Будівельник” Приборжавське Дмитро Головко на 73-ій хвилині гри був вилучений з поля за нецензурну лайку в адресу арбітра.
Вирішили:
Відповідно до п. 3.8 Дисциплінарного кодексу Федерації футболу Іршавського за образу арбітра нецензурними викриками дискваліфікувати гравця команди “Будівельник” Приборжавське Головка Дмитра Михайловича на чотири матчі, два з яких умовно.
Результати голосування: “За” – 4, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.