Календар матчів першого кола Іршавської районної ДЮФЛ сезону 2017/2018 років в молодшій віковій категорії U-14 (2003 – 2004 – 2005 рр.н.)


Календар ІрДЮФЛ-2017-2018

У середу, 13 вересня, розпочинається новий, четвертий за ліком, сезон Іршавської районної Дитячо-юнацької футбольної ліги. Цьогорічні змагання відкривають юні футболісти молодшої вікової категорії, яких знову вийшло на старт 8 команд. Минулорічні чемпіони “Колос” Кушниця, а також “Колос” Білки-Приборжавське, ДЮСШ Заріччя, “Колос” Ільниця та переможці прем’єрного сезону “Колос” Брід-Загаття гратимуть під звичними назвами. А от минулорічні віце-чемпіони та переможці сезону 2015/16 рр. ДЮФК “Бронька”, об’єднавшись з довжанами, утворили команду “Гранд” Довге. ДЮСШ Вільхівка навпаки – позбулася у назві приставки Кам’янське, очевидно граючи суто власними вихованцями. Є й абсолютний дебютант в цьогорічних змаганнях – ФК “Малий Раковець”.
На жаль футбольне поле Іршавської ДЮСШ поки не готове до футбольних баталій, тому всі команди стартують на “Авангарді” згідно розкладу починаючи з 12:00 год. Маємо надію, що до другого, чи принаймні третього туру другу іршавську “поляну” теж укаткують і буде змога грати по матчі паралельно.
А новий сезон розпочне урочиста церемонія відкриття о 11:30 на центральній арені Іршавщини.