Реєстраційна кампанія – 2017: літній чемпіонат без Кам’янського…


Головною новиною передвеликоднього тижня, яку сьогодні усно озвучив президент кам’янського “Колоса” Іван Хила, стало те, що склад срібного призера минулорічного чемпіонату просто розбігся по заробітках і команда бере вимушену паузу в офіційних виступах на невизначений час. Наразі районна федерація очікує документального підтвердження сказаного, щоб дати змогу вже заявленим гравцям команди зареєструватися за інші клуби.
ФК “Заріччя” подав офіційну заявку на участь в чемпіонаті Закарпаття серед команд Першої ліги і чекає на рішення обласної федерації.
А тим часом на початку тижня ФК “Сільце”, якому очевидно стало нецікаво в районному чемпіонаті без “заклятих” сусідів, раптово теж подався було “на область”, однак вихопити під цим приводом провідних футболістів з “Греблі” не вийшло і справа до офіційної заявки так і не дійшла – в п’ятницю керівництво клубу подало 17 гравців дорослого та 11 футболістів юнацького складів для реєстрації в районних змаганнях.
Окрім них, заявки на участь в ІрЛізі – 2017 вже подали: “Дружба” Дубрівка (20 в “основі” і 20 в “юнаках”), ФК “Гребля” (25; 13), “Будівельник” Приборжавське (14; 11), “Виноградар” Великий Раковець (25; 18) та ФК “Кушниця” (18 футболістів дорослого складу).
Керівники інших команд за передвеликодніми клопотами так і не спромоглися дійти до федерації тому комітет з проведення змагань затвердив графік прийому документів на наступний тиждень:
середа, 19 квітня – 10:00 год. – “Скала” Негрово,
12:00 год. – “Шахтар” Ільниця,
14:00 год.  – ФК “Лоза”;
четвер, 20 квітня – 10:00 год. – ФК “Білки”,
12:00 год. – ФК “Боржавське”,
14:00 год. – “Ялинка” Чорний Потік.
Засідання виконкому районної федерації, на якому має бути затверджено календар та регламент чемпіонату, заплановано провести в п’ятницю, 21 квітня.