Зимова першість Іршавщини: центральна група стартує в Лозі


Голова районної федерації футболу Василь Попович разом з відповідальними за спортивні споруди провели огляд футбольних полів на предмет їх готовності до старту Зимової першості Іршавського району.
Найгіршою була ситуація зі стадіоном центральної групи «Б»: поле іршавської ДЮСШ вкрила льодова кірка, яка перешкоджає відведенню води через грунт і на яку небезпечно виходити без ковзанів.
Із трьох запасних варіантів «найсухішим» (відносно звичайно) виявилося поле в Лозі. Сільський голова Микола Боршош пообіцяв до неділі усунути всі недоліки і забезпечити необхідні умови для повернення великого футболу в село. Директор місцевої школи Володимир Товт погодився надати у розпорядження футболістів у якості роздягалень приміщення їдальні, що знаходиться за 100 метрів від поля. Отже стартовий тур команди «іршавської» групи проведуть тут. Графік матчів залишається незмінним.

Значно кращий, ніж можна було очікувати після небувалої відлиги, виявився стан газону стадіону в Заріччі. Система каналів водовідведення більш-менш впоралася із задачею і як зазначив керівник місцевого клубу Сергій Караслай, якщо до неділі погода не «порадує сюрпризами», поле буде в звичайному для зимової першості стані.Готовність арени північної групи «А» щоденно контролює начальник команди приборжавського «Будівельника» Андрій Ісак. Традиційно завдяки особливостям місцевого грунту, це футбольне поле найшвидше у районі позбувається надлишків вологи. Залишається прибрати у деяких місцях сніг і вже в неділю довжани проти броньківчан та приборжавці проти великоравчан розпочнуть футбольний сезон на іршавській верховині.