Затверджено виконкомом, скориговане погодою…


Перше засідання нового складу Виконавчого комітету Федерації футболу Іршавського району заплановано було провести одразу після звітно-виборної конференції, однак суттєвий перебір часу, відведеного регламентом для зборів, переніс затвердження складу постійних комітетів ФФІ, розкладу та регламенту районної зимової першості на середу 01 лютого. Можливо це й на краще, оскільки представники команд отримали змогу детальніше вивчити проект регламенту змагань і внести до нього слушні пропозиції.

Згідно нової редакції статуту районної федерації у її структурі передбачено функціонування двох органів здійснення футбольного правосуддя: контрольно-дисциплінарного та апеляційного комітетів, а також дев’яти постійних комітетів: з проведення змагань, арбітрів та спостерігачів арбітражу, дитячо-юнацького футболу, ветеранського футболу, жіночого футболу, міні-футболу, по роботі із засобами масової інформації, спортивних споруд та безпеки їх використання, збірних команд району. Не всі робочі органи вдалося з першого засідання обрати у повному складі, адже голова федерації Василь Попович виступив проти застосування практики формального заміщення вакантних посад і доручив новообраним очільникам комітетів самостійно підібрати та запропонувати до затвердження необхідні кандидатури. Отже наразі маємо такі комітети у повному складі:

Контрольно-дисциплінарний комітет

Бізіля Іван Васильович – голова

Фельцан Юрій Іванович – заступник голови

Туряниця Василь Юрійович

Семак Михайло Іванович

Щока Михайло Іванович

Апеляційний комітет

Мимріков Володимир Федорович – голова

Манойленко Олександр Пилипович – заступник голови

Савко Євгеній Іванович

Комітет арбітрів та спостерігачів арбітражу

Староста Іван Іванович – голова

Лялюк Михайло Миколайович – заступник

Попович Іван Іванович

Комітет дитячо-юнацького футболу

Пасулько Ярослав Васильович – голова

Цогла Віктор Васильович – заступник голови

Шопа Іван Юрійович

Комітет ветеранського футболу

Рацин Михайло Михайлович – голова

Мошкола Іван Іванович – заступник голови

Повх Михайло Михайлович

Комітет з міні-футболу

Барна Михайло Михайлович – голова

Маркович Олексій Ілліч – заступник голови

Гозда Сергій Михайлович

Другим питанням порядку денного було обрання виконавчого директора районної федерації. Члени виконкому зійшлися на кандидатурі Святослава Симканинця.

Найдовше обговорювали проект Регламенту Зимової першості Іршавського району з футболу сезону 2017 року. Члени виконкому погодилися із забороною участі в змаганнях футболістам, які заявлені у зимових першостях (чемпіонатах) області та інших районів. З цією метою голові комітету з проведення змагань Святославу Симканинцю доручено налагодити співпрацю з іншими федераціями для отримання необхідної інформації. Уточнено дисциплінарні санкції за попередження та вилучення протягом турніру: дискваліфікація на один матч за три попередження; гравець, який який вилучений з поля за «позбавлення команди суперника очевидної гольової можливості», або одержав дві жовті картки в одній грі, наступний матч грає і дискваліфікується у разі отримання ще одного попередження. Також учасники зборів затвердили перелік стадіонів на матчі плей-оф: чвертьфінали – «Приборжавське» (запасне – футбольне поле ДЮСШ) і «Заріччя» (запасне – «Сільце»); півфінали – «Заріччя» (запасне «Сільце»); фінал і матч за третє місце – іршавський «Авангард» (запасне «Заріччя»).
РЕГЛАМЕНТ Зимової першості Іршавського району -2017
При затвердженні складу учасників районної зимової першості взяли до уваги лист з обласної федерації з дозволом участі для ФК «Колос» Кам’янське – таким чином було схвалено пропонований варіант з трьома групами по п’ять команд.

Затвердили також і розклад змагань, однак вже наступного дня різка відлига взялася суттєво коригувати плани. Тому в п’ятницю голова федерації зібрав термінову нараду за участі комітету з проведення змагань і відповідальних за стадіони, де було вирішено перенести старт Зимової першості Іршавського району сезону 2017 року на 12 лютого.