Зимова першість Іршавщини – 2017: п’ятнадцять на старті.


Комітет з проведення змагань Федерації футболу Іршавського району повідомляє про результати реєстрації команд на Зимову першість Іршавщини з футболу сезону 2017 року. Бажання брати участь в змаганнях висловили керівники 15 клубів, з поміж яких традиційно двоє представників Виноградівщини (ФК “Боржавське” та ФК “Великі Ком’яти”). Отже турнір знову матиме статус відкритого.
За територіальним принципом всіх учасників вирішено розбити на три підгрупи: Північна (“верховинська”) група “А” традиційно базуватиметься в Приборжавському – тут поміряються силами місцевий “Будівельник”, представник вищої ліги обласного чемпіонату довжанська “Боржава”, бронзовий призер чемпіонату району ФК “Білки”, збережена завдяки самовіддачі нового президента Василя Звонара команда Великого Раківця та минулорічний переможець цієї групи ФК “Бронька”.
Реєстр стадіонів зимової першості цього року поповниться ареною іршавської ДЮСШ, де гратимуть команди центральної групи “Б”: чинний чемпіон району ільницький “Шахтар”, “вічно другий” на всіх минулорічних фронтах кам’янський “Колос”, позаторішні чемпіони ФК “Сільце” і два новачки: міська команда з абревіатурою на три букви ШОР (школа олімпійського резерву) та відроджена після п’ятнадцятирічної перерви завдяки зусиллям сільського голови Миколи Боршоша ФК “Лоза”.
Роль південного футбольного полюсу району традиційно виконує стадіон ФК “Заріччя”. В гості до місцевої команди завітають сусіди по теплицях з Великих Ком’ят та Боржавського, бронзові призери обласної юнацької першості, які гратимуть під вивіскою “Динамо” Вільхівка та футболісти найзахіднішого села Іршавщини Негрова.
За результатами п’яти турів буде сформовано чвертьфінальні пари (по дві кращі команди з кожної групи та ще дві кращі з поміж тих, які посядуть треті місця), які за олімпійською системою продовжать боротьбу до визначення переможця.
На затвердження Виконавчого комітету ФФІ, який засідатиме в перший день лютого о 15:00 годині буде подано Регламент Зимової першості Іршавського району з футболу сезону 2017 року та нижченаведений розклад матчів: