Засідання комітетів Федерації футболу Іршавського району від 09 червня 2016 року

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ФФІ

09 червня 2016 р., 13:00 год., м. Іршава, Будинок дитячої творчості
Присутні: 14 членів ВК ФФІ (Попович Василь Миколайович, Палінчак Іван Іванович, Лупак Сергій Андрійович, Брунцвик Юрій Степанович, Квак Василь Іванович, Шкелебей Іван Васильович, Савко Володимир Федорович, Караслай Сергій Васильович, Терпай Іван Іванович, Кенез Михайло Іванович, Шкіря Василь Васильович, Рацин Михайло Михайлович, Феєр Леонід Іванович, Хила Іван Михайлович)

1. Про затвердження персонального складу Апеляційного комітету Федерації футболу Іршавського району.
Обставини справи:
на розгляд Апеляційного комітету ФФІ подано скарги, які необхідно розглянути, однак через відмову трьох членів продовжувати роботу в комітеті він є недієздатним, тому з метою відновлення дієздатності АК ФФІ треба докооптувати до його сладу трьох осіб на тимчасовій основі до обрання нового складу комітету на постійній основі.
Вирішили:
за пропозицією голови ФФІ Поповича В.М., докооптувати на тимчасовій основі до складу Апеляційного комітету Федерації футболу Іршавського району наступних осіб: Лазорика Василя Івановича, Мимрікова Володимира Федоровича та Щоку Михайла Івановича і затвердити наступний персональний склад комітету:
1. Малицький Сергій Іванович
2. Терпай Іван Іванович
3. Мимріков Володимир Федорович
4. Лазорик Василь Іванович
5. Щока Михайло Іванович
Результати голосування: “За” – 14, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.

2. Про вирішення організаційних питань, пов’язаних з відновленням участі команди “Дружба” Дубрівка в Чемпіонаті Іршавського району з футболу сезону 2016 року.
Обставини справи:
В зв’язку зі зняттям команди “Дружба” Дубрівка з чемпіонату району після 3-го туру та відновленням її участі після 5-го туру треба вирішити долю матчів команди 4-го туру проти ФК “Боржавське” та 5-го туру проти ФК “Сільце”. Пропозицію Лупака С.А. про зарахування команді “Дружба” Дубрівка в цих матчах технічних поразок відхилили (“За” – 4, “Проти” – 10, “Утрималися” – 0).
Вирішили:
за пропозицією Брунцвика Ю.С. пропущені матчі дорослого та юнацького складів команди “Дружба” Дубрівка зіграти. Матчі призначити на резервні дні Календаря матчів Чемпіонату Іршавського району, або на вільні дні по завершенню першого кола чемпіонату.
Результати голосування: “За” – 10, “Проти” – 4, “Утрималися” – 0.

3. Про зміни в Календарі матчів Чемпіонату Іршавського району – 2016.
Обставини справи:
Через різні обставини в чемпіонаті є ряд незіграних матчів, або ігор зі зміною господаря, які треба внести до Календаря матчів (матч 1-го туру “Шахтар” Ільниця – ФК “Боржавське” – через відсутність на момент проведення гри згоди Виноградівської районної федерації футболу на участь команди ФК “Боржавське” в Чемпіонаті Іршавського району; зміна господаря у матчі 2-го туру ФК “Боржавське” – ФК “Гребля” через неготовність домашнього поля ФК “Боржавське”, а також неможливістю команди ФК “Гребля” здійснити виїзд на матч 13-го туру; два пропущені матчі через зняття з чемпіонату команди “Дружба” Дубрівка проти ФК “Боржавське” та ФК “Сільце”; зміна господаря у матчі 7-го туру за зверненням команди “Дружба” Дубрівка через неможливість матчу на домашньому стадіоні та відповідною згодою команди ФК “Кушниця”).
Вирішили:
внести наступні зміни до Календаря матчів Чемпіонату Іршавського району – 2016:
12 червня 2016 р. – матч 7-го туру – ФК “Кушниця” – “Дружба” Дубрівка
17 липня 2016 р. – матч 1-го туру – “Шахтар” Ільниця – ФК “Боржавське”
24 липня 2016 р. – матч 4-го туру – ФК “Боржавське” – “Дружба” Дубрівка
31 липня 2016 р. – матч 5-го туру – “Дружба” Дубрівка – ФК “Сільце”
14 серпня 2016 р. – матч 13-го туру – ФК “Боржавське” – ФК “Гребля”
02 жовтня 2016 р. – матч 18-го туру – “Дружба” Дубрівка – ФК “Кушниця”
Результати голосування: “За” – 14, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.

4. Про неявку на календарний матч 6-го туру Чемпіонату Іршавського району – 2016 дорослого складу команди ФК “Доробратово” проти команди ФК “Кушниця”.
Обставини справи:
05 червня 2016 року дорослий склад команди ФК “Доробратово” не виїхав на календарний матч у Кушницю. Керівництво доробратівського клубу пояснень щодо інциденту не надало.
Вирішили:
1. винести клубу ФК “Доробратово” попередження.
2. передати на розгляд Контрольно-дисциплінарного комітету ФФІ питання про застосування дисциплінарних та штрафних санкцій стосовно команди ФК “Доробратово”.
Результати голосування: “За” – 13, “Проти” – 0, “Утрималися” – 1.

5. Різне.
До пункту порядку денного “Різне” пропозицій не надійшло.

КОНТРОЛЬНО-ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОМІТЕТ ФФІ

09 червня 2016 р., 13:30 год., м. Іршава, Будинок дитячої творчості
Присутні: 4 члени КДК ФФІ (Полончак Михайло Михайлович, Брунцвик Юрій Степанович, Семак Михайло Іванович, Фельцан Юрій Іванович)
Запрошені: Попович Василь Миколайович – голова ФФІ, Лупак Сергій Андрійович – перший заступник голови ФФІ, Палінчак Іван Іванович – заступник голови ФФІ, Караслай Сергій Васильович – начальник ФК “Заріччя”, Пацкан Андрій Михайлович – арбітр колегії арбітрів ФФІ, Мондик Микола Юрійович – арбітр колегії арбітрів ФФІ, Шопа Тарас Васильович – арбітр колегії арбітрів ФФІ, Рубей Вадим Іванович – арбітр колегії арбітрів ФФІ, Паньканинець Юрій Юрійович – футболіст команди ФК “Білки”.

1. Про розгляд по суті інциденту у матчі 5-го туру Чемпіонату Іршавського району між юнацькими складами команд ФК “Доробратово” та ФК “Заріччя”.
Обставини справи:
Розгляд справи по суті було перенесено з попереднього засідання КДК ФФІ для отримання пояснень від арбітра матчу Пацкана А.М. Караслай С.В. зачитав заяву від ФК “Заріччя”, де Пацкан А.М. звинувачується у некваліфікованому арбітражі. Пацкан А.М. пояснив протиріччя у рапорті арбітра та картці футболіста відносно кваліфікації порушення правил, здійсненого гравцем юнацького складу ФК “Заріччя” Фущичем І.М., тим, що рапорт арбітра заповнив арбітр матчу дорослих складів В. Жабур.
Вирішили:
1. направити заяву Караслая С.В. на розгляд комітету арбітрів Федерації футболу Іршавського району.
2. на підставі рапорту арбітра кваліфікувати дії футболіста ФК “Заріччя” Івана Фущича як образу арбітра і згідно ст. 3.8 ДК ФФІ дискваліфікувати його на чотири гри, а клуб ФК “Заріччя” оштрафувати на 200 (двісті) гривень.
Результати голосування: “За” – 3, “Проти” – 1, “Утрималися” – 0.

2. Про розгляд по суті інциденту у матчі 2-го туру Чемпіонату Іршавського району між дорослими складами команд ФК “Білки” та “Дружба” Дубрівка.
Обставини справи:
Розгляд справи по суті було перенесено з попереднього засідання КДК ФФІ для отримання пояснень від арбітрів матчу Шопи Т.В. та Рубея В.І. стосовно інциденту за участі гравця ФК “Білки” Юрія Паньканинця. На розгляд членів КДК надійшло пояснення від арбітра Рубея В.І. в якому відсутня інформація про застосування до арбітра Рубея В.І. фізичних дій з боку Паньканинця Ю.Ю. На засіданні КДК ФФІ арбітри Рубей В.І., Шопа Т.В. та футболіст Паньканинець Ю.Ю. заперечили факт інциденту.
Вирішили:
за відсутністю доказів справу закрити.
Результати голосування: “За” – 4, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.

3. Про розгляд інциденту у матчі 5-го туру Чемпіонату Іршавського району між дорослими складами команд ФК “Білки” та ФК “Кам’янське”.
Обставини справи:
Згідно рапорту арбітра Лялюка М.М. у матчі дорослих складів 5-го туру Чемпіонату Іршавського району між командами ФК “Білки” та ФК “Кам’янське” гравець команди ФК “Кам’янське” Ярослав Максим був вилучений з поля за те, що після заміни, перебуваючи на лавці запасних, кинув у арбітра сторонній предмет (взуття).
Вирішили:
1. кваліфікувати дії Ярослава Максима як фізичні дії по відношенню арбітра і згідно ст. 3.9 ДК ФФІ дискваліфікувати його на один рік з дня винесення рішення до 09.06.2017 р., а клуб ФК “Кам’янське” оштрафувати на 500 (п’ятсот) гривень.
2. направити дане рішення у Федерацію футболу Закарпаття з клопотанням про відсторонення футболіста Ярослава Максима від участі в офіційних змаганнях області з футболу, які проводить ФФЗ та її асоційовані члени до 09.06.2017 р.
Результати голосування: “За” – 4, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.

4. Про розгляд інциденту у матчі 6-го туру Чемпіонату Іршавського району між дорослими складами команд ФК “Боржавське” та ФК “Білки”.
Обставини справи:
Згідно рапорту арбітра Полончака М.М. у матчі дорослих складів 6-го туру Чемпіонату Іршавського району між командами ФК “Боржавське” та ФК “Білки” гравець команди ФК “Боржавське” Михайло Чейпеш був вилучений з поля за кидок м’ячем в арбітра, а вже після вилучення двічі наніс удар головою арбітру матчу в голову.
Вирішили:
1. кваліфікувати дії Михайла Чейпеша як фізичні дії по відношенню арбітра і згідно ст. 3.9 ДК ФФІ дискваліфікувати його на один рік з дня винесення рішення до 09.06.2017 р., а клуб ФК “Боржавське” оштрафувати на 500 (п’ятсот) гривень.
2. направити дане рішення у Федерацію футболу Закарпаття з клопотанням про відсторонення футболіста Михайла Чейпеша від участі в офіційних змаганнях області з футболу, які проводить ФФЗ та її асоційовані члени до 09.06.2017 р.
Результати голосування: “За” – 4, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.

5. Про застосування дисциплінарних та штрафних санкцій до команди ФК “Доробратово” за невиїзд дорослого складу на календарний матч 6-го туру Чемпіонату Іршавського району в Кушницю.
Обставини справи:
На засідання КДК ФФІ направлено звернення від Виконавчого комітету ФФІ про застосування до команди ФК “Доробратово” дисциплінарних та штрафних санкцій згідно Дисциплінарного Кодексу ФФІ ща невиїзд дорослого складу на календарний матч 6-го туру в Кушницю.
Вирішили:
згідно п. 2.7 ДК ФФІ за першу неявку на гру дорослої команди оштрафувати клуб ФК “Доробратово” на 500 (п’ятсот) гривень.
Результати голосування: “За” – 4, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.

6. Різне.
До пункту порядку денного “Різне” пропозицій не надійшло.

АПЕЛЯЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ФФІ

09 червня 2016 р., 14:00 год., м. Іршава, Будинок дитячої творчості
Присутні: 3 члени АК ФФІ (Мимріков Володимир Федорович, Лазорик Василь Іванович, Терпай Іван Іванович)
Запрошені: Попович Василь Миколайович – голова ФФІ, Лупак Сергій Андрійович – перший заступник голови ФФІ, президент ФК “Сільце”, Палінчак Іван Іванович – заступник голови ФФІ, Мондик Микола Юрійович – арбітр колегії арбітрів ФФІ, Білак Василь Васильович – футболіст команди ФК “Гребля”, Сочка Владислав Володимирович – футболіст команди ФК “Гребля”

1. Про розгляд апеляційної скарги команди ФК “Гребля” на рішення Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу Іршавського району від 02 червня 2016 року.
Обставини справи:
02 червня 2016 року КДК ФФІ на підставі рапорту арбітра Мондика М.Ю. прийняв рішення про дискваліфікацію футболістів Михайла Полянка (ФК “Заріччя”) та Василя Білака (ФК “Гребля”) та штраф для обох клубів по 200 (двісті) гривень. У апеляційній скарзі від ФК “Гребля” зазначалося, що обставини вилучення гравців, зафіксовані арбітром Мондиком М.Ю. суперечать самому ж рапорту арбітра, де Михайло Полянко (ФК “Заріччя”) значиться запасним гравцем і на заміну не виходив, а отже не міг мати конфлікт на полі з Василем Білаком (ФК “Гребля”). Арбітр Мондик М.Ю. покинув засідання АК ФФІ, не надавши пояснень.
Вирішили:
1. пом’якшити умови дискваліфікації для футболіста ФК “Гребля” Василя Білака, замінивши рішення КДК ФФІ про 4 матчі дискваліфікації на 2 матчі безумовно та 2 матчі умовно.
2. вказати комітету арбітрів ФФІ на суперечливі дані рапорту арбітра матчу ФК “Заріччя” – ФК “Гребля” Мондика М.Ю. та його відмову надавати пояснення стосовно обставин матчу.
Результати голосування: “За” – 3, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.

6. Різне.
До пункту порядку денного “Різне” надійшла пропозиція розглянути апеляційну скаргу президента ФК “Сільце” Лупака С.А. на рішення Виконавчого комітету Федерації футболу Іршавського району від 13 травня 2016 року про зарахування команді ФК “Сільце” технічної поразки у матчі 1-го туру проти ФК “Кушниця”.
Обставини справи:
Президент ФК “Сільце” пояснив, що невиїзд команди на календарний матч трапився через неготові картки футболістів, що їх мала надати Федерація футболу Іршавського району, а також через те що футболісти юнацького складу та керівники команди знаходилися у відрядженні на міжнародному турнірі.
Вирішили:
1. визнавши обставини невиїзду команди ФК “Сільце” на календарний матч 1-го туру Чемпіонату Іршавського району – 2016 в Кушницю як такі, що не залежали від команди, скасувати рішення ВК ФФІ від 13.05.2016 р. про зарахування команді ФК “Сільце” технічної поразки.
2. призначити матч 1-го туру Чемпіонату Іршавського району – 2016 між командами ФК “Кушниця” та ФК Сільце” на резервний день Календаря матчів 17 липня 2016 року
Результати голосування: “За” – 3, “Проти” – 0, “Утрималися” – 0.