На четвер, 09 червня 2016 року, скликано засідання трьох комітетів ФФІ

У четвер, 09 червня 2016 року в іршавському Будинку дитячої творчості відбудуться засідання одразу трьох комітетів Федерації футболу Іршавського району. На 13:00 годину планується проведення зборів виконкому ФФІ з наступним порядком денним:
1. Про затвердження складу Апеляційного комітету Федерації футболу Іршавського району.
2. Про вирішення організаційних питань, пов’язаних з відновленням участі команди ФК “Дружба” Дубрівка в Чемпіонаті Іршавського району з футболу сезону 2016 року.
3. Про зміни в Календарі матчів Чемпіонату Іршавського району – 2016.
4. Про неявку на календарний матч 6-го туру Чемпіонату Іршавського району – 2016 дорослого складу команди ФК “Доробратово” проти команди ФК “Кушниця”.
5. Різне

Після завершення засідання виконкому відбудуться збори Контрольно-дисциплінарного комітету та Апеляційного комітету Федерації футболу Іршавського району з наступними питаннями для вирішення:

КДК ФФІ:
1. Про розгляд по суті інциденту у матчі 2-го туру Чемпіонату Іршавського району між дорослими складами команд ФК “Білки” та “Дружба” Дубрівка.
2. Про розгляд по суті інциденту у матчі 5-го туру Чемпіонату Іршавського району між юнацькими складами команд ФК “Доробратово” та ФК “Заріччя”.
3. Про розгляд інциденту у матчі 6-го туру Чемпіонату Іршавського району між дорослими складами команд ФК “Боржавське” та ФК “Білки”.
4. Про застосування дисциплінарних та штрафних санкцій до команди ФК “Доробратово” за невиїзд дорослого складу на календарний матч 6-го туру Чемпіонату Іршавського району в Кушницю.
5. Різне.

Апеляційний комітет ФФІ:
1. Про розгляд апеляційної скарги команди ФК “Гребля” на рішення КДК ФФІ від 02 червня 2016 року.
2. Різне.