Положення про проведення Зимової першості Іршавського району з футболу 2015 року

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

–  Популяризація футболу серед жителів району.
–  Підготовка команд до участі в чемпіонаті області та району.
– Виявлення кращої команди для подальшої участі в Суперкубку Іршавського району.

2. СИСТЕМА ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ІГОР

Команди розбиваються на 2 зональні підгрупи за географічним принципом. Ігри проводяться в одне коло на стадіонах села Заріччя (група «А») та села Приборжавське (група «Б»). Резервні поля — стадіони сіл Ільниця, Брід та Імстичово. Матчі проводяться згідно календаря змагань, затвердженого Федерацією футболу Іршавського району. Стартовий тур — 01 лютого 2015 року. Команда вказана в календарі першою є господарем поля, забезпечує 2 ігрові м’ячі. Тривалість гри 2 тайми по 35 хвилин з 10 хв. перерви. Дозволяється заміна 7 гравців. У фінальну частину виходять по дві кращі команди з підгрупи, де у фінальній частині зустрічаються перша команда з групи «А» з другою командою з групи «Б», перша команда з групи «Б» з другою командою групи «А». Переможці пар зустрічаються і виборюють 1 та 2 місця. Команди, які програли розігрують З та 4 місця. Фінальна частина проводиться на стадіоні «Авангард» в місті Іршава.

3. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ ТА ЗАЯВКА

До участі у Зимовій першості Іршавського району з футболу допускаються команди, учасники Чемпіонату Іршавського району з футболу сезону 2014 року команди учасники Чемпіонату області з футболу сезону 2014 року: «Бужора» Іршава, «Боржава» Довге та ФК «Сільце», а також команди з населених пунктів Іршавського району, які подали відповідну заявку до районної Федерації футболу. Дозволяється заявляти 25 гравців. Дозаявка можлива лише у рамках квоти заявочного листа, якщо даний гравець не внесений до заявочних листів інших команд, відзаявка не дозволяється. Кожна команда учасниця Зимової першості з футболу при заявці команди, повинна сплатити заявочний внесок в сумі 300 гривень. До ігор команда, допускається по заявочному листу завіреному лікарем, керівником футбольного клубу, районною федерацією та начальником відділу молоді та спорту управління освіти, молоді і спорту Іршавської районної державної адміністрації, а також за реєстраційними карточками Чемпіонату Іршавського району та області 2014 року, або за паспортом громадянина України, що засвідчує особу гравця. Перед початком, зустрічі капітани команд разом з суддями повинні перевірити особистість гравців, що приймають участь у грі. В разі виявлення, що у гравця відсутні документи, до гри не допустити. Після гри ніякі претензії, протести з боку команд не приймаються. Гравець на протязі турніру може виступати тільки за одну команду.

Якщо команда не з’явилась на гру їй зараховується технічна поразка, а команді суперника — технічний виграш. За дві неявки на гру команда знімається із змагань. Для участі в змаганнях команди у термін до 28 січня 2015 року мають здати до Федерації футболу Іршавського району заявочні листи та заявочні внески. Дозаявка гравців проводиться шляхом подачі відповідних змін до районної Федерації у термін до п’ятниці включно перед черговим туром. Заявочні листи та дозаявки вважаються затвердженими після публікації на офіційному сайті Федерації http://ffi.uz.ua Дозаявка гравців на останній тур групового раунду та фінальну частину не дозволяється.

4. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАНЬ

Керівництво змагань здійснює Федерація футболу Іршавського району у співпраці з відділом молоді і спорті управління освіти, молоді і спорту Іршавської райдержадміністрації.

Проведення змагань покладається на суддівську колегію Іршавського району.

5. ВИЯВЛЕННЯ КОМАНДИ-ПЕРЕМОЖЦЯ

Команда-переможець визначається за найбільшою кількістю набраних очок. У випадку рівності очок у двох чи більше команд місця в першості визначаються за такими показниками

– за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів у всіх іграх
– за найбільшою кількістю забитих м’ячів у всіх іграх
– за результатом матчу між цими командами.

6. ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ

Гравець вилучений за друге попередження в грі в наступній грі може грати. Гравець вилучений за удар суперника, суддів рукою, ногою, образу арбітрів, інших офіційних осіб дискваліфікується на. дві гри, або в залежності від характеру грубої поведінки, за рішенням дисциплінарної комісії може бути дискваліфікований до кінця турніру. Гравець вилучений за фол останньої надії наступну гру може грати.

7. ФІНАНСУВАННЯ

Командировочні витрати пов’язані з участю команд в Зимовій першості Іршавського району оплачуються за рахунок відряджуючих організацій. Кожна команда перед початком зустрічі оплачує суддівство із розрахунку 150 гривень. В разі несплати за суддівство зустріч не проводиться. Команді, що не розрахувалась зараховується технічна поразка. Оплата лікаря, головного судді змагань та головного секретаря змагань, робочих за підготовку футбольних полів проводиться за рахунок заявочних внесків команд Придбання кубків, грамот, дипломів відбувається за рахунок відділу у справах молоді та спорту Іршавської райдержадміністрації.

8. НАГОРОДЖЕННЯ

Команда переможець нагороджується: дипломом І ступеня, пам’ятним кубком, гравці —відповідними грамотами. За друге та третє місця команди нагороджуються дипломами відповідних ступенів, а гравці — грамотами.

Федерація футболу Іршавського району