Зимова першість Іршавського району – 2015 стартує 01 лютого

DSC_0628-1

Сьогодні, 16 січня 2015 року, голова районної федерації Василь Попович зібрав представників футбольних команд для вирішення організаційних питань з проведення прем’єрного турніру сезону — Зимової першості Іршавщини – 2015. Результатом засідання стало затвердження відповідного положення та попередній список учасників змагання. Стартувати вирішили в перший день лютого. Федерація вже отримала згоду на участь від одинадцяти команд:

1) ФК «Арданово»

2) ФК «Білки»

3) ФК «Бронька»

4) «Зірка» Брід

5) ФК «Гребля»

6) «Боржава» Довге

7) ФК «Доробратово»

8) «Шахтар» Ільниця

9) «Бужора» Іршава

10) ФК «Заріччя»

11) ФК «Сільце»

Під питанням участь у турнірі колективів з Приборжавського та Негрова. Можливий навіть варіант із заявкою другої команди Довгого. Однак, відомо що точно не зіграють на турнірі кушницький «Едельвейс», великораковецький «Виноградар» та минулорічні фіналісти — динамівці з Вільхівки.

Як би там не було, всі учасники мають здати до Федерації заявкові листи на 25 футболістів та внески у сумі 300 гривень до 28 січня.

Змагання пройдуть у два етапи: груповий турнір в одне коло та фінальна частина. Дві групи буде утворено за географічним принципом після того як остаточно будуть відомі всі учасники першості. Хоч поки що немає ясності стосовно участі у турнірі приборжавської команди, матчі східної зони вирішено проводити саме на стадіоні «будівельників». «Західняки» ж гратимуть у Заріччі. Фінальна частина пройде за кубковою системою: переможці груп проти команд, що зайняли другі місця, матч за третє місце і фінал.

Стосовно порядку заявки футболістів на турнір, то тут є суттєві зміни в порівнянні з попереднім сезоном. По-перше повністю знято обмеження на участь гравців з-за меж району. По-друге, заявочний лист переможця турніру фіксується, і з ним команда змагатиметься у матчі за Суперкубок, який вирішено проводити в кінці сезону. Тобто цьогоріч буде розіграно аж два Суперкубки: перший влітку розіграють переможці минулорічних змагань ФК «Заріччя» та ФК «Арданово», а за другий по завершенню чемпіонату посперечаються переможець Зимової першості та чемпіон 2015 року. Детальніше з положенням змагання Ви можете ознайомитися на нашому сайті. Тут же викладено бланк заявкового листа команди для участі в турнірі.

Святослав СИМКАНИНЕЦЬ

Заявковий лист на участь у Зимовій першості Іршавського району – 2015