Огляд матчу 9-го туру: ФК “Доробратово” 1:2 “Скала” Негрово

Західно-іршавське дербі

У неділю відбулися матчі дев’ятого туру чемпіонату Іршавського району з футболу 2014 року. Поза сумнівом центральним поєдинком ігрового дня вважалося «західноіршавське дербі» між командами ФК «Доробратово» та «Скала» Негрово, які напередодні в турнірній таблиці підгрупи «Б» посідали третю та другу позицію відповідно. В першому колі «скелясті» розгромили вдома розгромили своїх затятих суперників з непристойним рахунком 8:1, тож неважко було передбачити, що доробратівці зі шкіри лізтимуть, лиш би реабілітуватись за ту ганебну поразку. Ну й звісно на кону важливі залікові пункти у боротьбі за другу путівку в фінальний турнір, адже ільницькі «шахтарі» вже після першого кола залишили в таблиці всіх суперників позаду й не думають зупинятися.

Судячи з перших хвилин гри, доробратівці прагнули здійснити негайно. Вже на третій хвилині господарі відкрили рахунок. Чудовим ударом метрів з 25-ти м’яч у ворота «Скали» вгатив новобранець доробратівців Андрій Беляков. Після цього гра дещо вирівнялася і основні події відбувалися в середині поля. Гострі моменти практично не виникали біля жодних воріт. І тут на 27-ій хвилині доробратівський захисник порушив правила неподалік власного карного майданчика. Арбітр матчу Михайло Райда справедливо призначив штрафний удар у бік господарів. До м’яча підійшов головний бомбардир «Скали» і безперечно кращий гравець цього матчу Іван Делеган. Пробив він якось незграбно, але «допоміг» нападнику голкіпер господарів Юрій Лукеча, який невдало відбиваючи м’яч, лише підправив його у ворота. Аналогічної помилки допустився вартовий доробратівської рамки і на 70 хвилині, коли той же Іван Делеган в одній з атак негрівців індивідуально накрутив декілька захисників і ударом з дальньої відстані змусив Лукечу вдруге виймати м’яча з сітки.

У другому таймі господарі помітно здали і не встигали за реактивними півзахисниками «Скали» братами Василем та Іваном Вежделами, які робили погоду всередині поля. Старання доробратівців в атакуючих діях обмежилося численними навісами в штрафний майданчик гостей, але надійно на виходах діяв перший номер негрівців Євген Чобан. Отже фінальний свисток арбітра зафіксував вольову перемогу «Скали» — 2:1.

На завершення хочеться відмітити коректну на протязі всієї гри поведінку гравців та тренерів обох команд, які після матчу потиснули один одному руки, подякували бригаді арбітрів у складі Михайла Райди, Михайла Лялюка та Івана Бірова за кваліфіковане суддівство. Звичайно хотілося б такої культури поведінки учасників гри та глядачів бачити у всіх поєдинках районного чемпіонату.

В інших матчах туру у підгрупі «Б» ільницькі «шахтарі» продовжили тріумфальну переможну серію виїзною звитягою у Загатті 3:1. Зарічани, скориставшись осічкою доробратівців, посунули тих з третього місця після домашньої перемоги над «Зіркою» з Броду 3:0. Чорнопотіцька «Ялинка», прибивши на власному полі греблян — 5:0, очолила список команд другого ешелону в підгрупі.