У Дубрівці вшанували Олександра Калинича

Відомий футболіст на теренах Іршавщини та Закарпаття, надзвичайно добра та порядна Людина, якої, на жаль, з нами вже не має цілих п’ять років….

Олександр Калинич за своє футбольне життя виступав за іршавську “Бужору”, ФК “Білки” та рідну дубрівську “Дружбу”, якій, граючи в четвертому за силою дивізіоні Італії, приїжджав або прилітав разом з братом Юрієм допомогти як на футбольному полі, так і за ним. Велика заслуга до відродження футбольної команди “Дружба” Дубрівка належить саме Сашкові, адже багатьом юнакам прищепив любов до гри мільйонів саме він! Також на протязі останнього дисятиліття забезпечував рідну команду футбольною атрибутикою- м’ячами, формою, бутсами.

Дубрівський стадіон “Голий берег”, стоять зліва на право : Олександр Калинич, Андрій Петрище, Олександр Лялюк, Юрій Калинич, Михайло Лялюк.

На урочистому відкритті присутніх вітали заступник голови Хустської районної асоціації футболу Андрій Веждел та Іршавський міський голова Віктор Симканинець.

Далі присутні хвилиною мовчання вшанували Олександра та воїнів, які віддали своє життя за нашу Батьківщину! Пролунав Державний гімн України, після якого футболісти вийшли на футбольне поле, щоб у такий спосіб віддати шану пам’яті померлому…..

Відповідно до жеребкування у півфіналі зустрілися : ФК “Ветеран-Білки” VS ФК “Ветеран-Гребля” та ФК “Ветеран-Дружба” Дубрівка VS ФК “Ветеран-Іршава”. У першому матчі ФК “Ветеран-Білки” виграв 3:1 від греблянських ветеранів, а в іншому ФК “Ветеран-Іршава” переграв господарів турніру з рахунком 2:1! Турнір в якості арбітра на найвищому рівні провів Іван Староста з Білок!

ФК “Ветеран-Білки”
ФК “Ветеран-Дружба” Дубрівка
ФК “Іршава-Ветеран”
Головний арбітр змагань – Іван Староста!

У поєдинку за третє місце ФК “Ветеран-Дружба” Дубрівка поступився сусідам із Греблі з рахунком 4:1, в яких дублем відзначився Осійський Андірій, гол в активі Павла Анинця, а за дубрівчан відзначився Василь Мельник.

У фінальному поєднинку іршавчани в непростому двобої здолали футболістів з Білок. На шедевральний гол Івана Федоричка із Білок іршавські футболісти відповіли голами двох Іванів – Ільницького та Фурика!

Організаторами змагань було нагороджено кращих футболістів турніру : Шийко Олега (Іршава), Савко Михайла (Білки), Осійського Андрія (Гребля), Ломага Руслана (Дубрівка).

Кращий гравець ФК “Ветеран-Іршава” – Шийко Олег.
Кращий гравець ФК “Ветеран-Білки” – Савко Михайло.

Кращий гравець ФК “Ветеран-Гребля” – Осійський Андрій.

Кращий гравець ФК “Ветеран-Дружба” Дубрівка – Ломага Руслан.

Церемонію нагородження проводили заступник голови Хустської районної асоціації футболу Андрій Веждел, секретар районної асоціації футболу Михайло Лялюк, староста сіл Дубрівка, Велика та Мала Розтока Володимир Малиновський та перший тренер Олександра Калинича – Дякулич Олександр!

Всі команди турніру пам’яті Олександра Калинича отримали медалі та подяки, а трійка призерів – красені-кубки та призи!

Капітан ФК “Ветеран-Гребля” – Іван Терпай.
Капітан білківської дружини – Василь Мигалега!

Капітан дружбанів – Петрище Михайло з сином Емерихом.

Переможці турніру – Мошкола Іван та Веждел Андрій.

Після футболу організатори турніру частували всіх охочих смачним бограчем та пловом! Згадували Саню (так любили називати його друзі)……Шкода, що життя дуже часто забирає кращих….Але пам’ять про тебе житиме, Друже! Спочивай з миром….