![](https://hraf.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/Без-названия.jpg)
Шановний імениннику, бажаємо насамперед міцного карпатського здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів у всіх починаннях як у підприємницькій діяльності, так і в сприянні розвитку футболу в Закарпатській області!
Шановний імениннику, бажаємо насамперед міцного карпатського здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів у всіх починаннях як у підприємницькій діяльності, так і в сприянні розвитку футболу в Закарпатській області!