![](https://hraf.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/20230401_192329-1.jpg)
Шановний імениннику, бажаємо Тобі здоров’я, взаємного кохання, здійснення всіх мрій та задумів, а також високих здобутків на нелегкій ниві футбольного арбітра! Залишайся завжди таким життєрадісним, щирим та позитивним “фаттьовом”)))
Шановний імениннику, бажаємо Тобі здоров’я, взаємного кохання, здійснення всіх мрій та задумів, а також високих здобутків на нелегкій ниві футбольного арбітра! Залишайся завжди таким життєрадісним, щирим та позитивним “фаттьовом”)))