Федерація футболу Іршавського району, комітет арбітрів ФФІ та весь футбольний актив Іршавщини вітають з прекрасним Ювілеєм досвідченого арбітра районної федерації, хорошого друга та товариша Бірова Івана Івановича! Шановний імениннику, бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, поваги від друзів та рідних, а також нових звершень та здобутків на футбольних полях Закарпатського краю!!!
Голова Федерації футболу Іршавського району В.М. Попович