“Дружба” Дубрівка – фіналіст Ліги Чемпіонів Закарпаття

Дубрівська “Дружба” щоб дійти до фінального матчу Ліги Чемпіонів Закарпаття пройшла доволі непростий шлях. На груповому етапі суперниками “дружбанів” були ФК “В.Коропець” з Мукачівщини та чемпіон Ужгородського району ФК “Зірка” Лінці. Перший двобій, який відбувався на домашній арені стадіоні “Дружба”, дубрівчани виграли від ФК “В.Коропець” з рахунком 3:2, тим самим забронювавши собі путівку до чвертьфіналу. Друга гра групового етапу відбулась в селі Великі Лучки Мукачівського району. Закічилась вона програшем колективу з Дубрівки від ФК “Зірка” Лінці з рахунком 5:1.

На чвертьфінальній стадії ФК “Дружба” грала проти міцного футбольного колективу “Олімпік” Коритняни з Ужгородщини, в яких чемпіонат ще не закінчився та які, на даний час, ведуть боротьбу за срібні медалі чемпіонату Ужгородського району. Гра відбувалась на штучному полі селища Середнє. Дубрівські футболісти зразу заволоділи повною територіальною перевагою, яка втылилась у забитий м’яч Юрієм Саварином в першому таймі. Другий тайм приніс іршавським вболівальникам “сюрприз” у вигляді пенальті та вилученні воротаря Кепши Ярослава.

Цілий другий тайм “дружбани” грали в меншості,але зберегли

нічийний результат, хоча мали два стовідсоткові моменти забити гол.

Справжнім героєм даної зустрічі став захисник “Дружби” Олександр Довганич,

який був стражем воріт після вилучення Кепші.

Олександр врятував у двох моментах під час гри та зловив

два пенальті під час серії післяматчевих пенальті, тим самим приніс

футбольному колективу путівку до півфіналу!

У півфінальній стадії суперником ФК “Дружба” став чемпіон Тячівського району ФК “Руське Поле”, який у чвертьфінальній грі обіграв ФК “Великі Лази” з Ужгородщини. Щодо самої гри, то спочатку ініціативою заволодів представник Тячівщини, що презвело до автоголу Поп Олександра. Після цього дубрівська “Дружба” заволоділа повною ігровою та територіальною перевагою, хоча до честі футболістів з Руського Поля, моменти траплялися і біля воріт Олександра Пайтини. На 24 хвилині даної зустрічі за позбавлення суперника очевидної гольової можливості ( фол “останньої надії”) був вилучений воротар ФК “Руське Поле” Василь Юришин. А вже через 10 хвилин нападник дубрівчан Роман Бобир встановив паритет на табло. В другому таймі на полі була лише одна команда – “Дружба” Дубрівка! Зусиллями Романа Бобира, Віталія Подлевського та Юрія Глеби рахунок став 4:1 на користь футбольного колективу з Дубрівки!

Вітаємо ФК “Дружба” Дубрівку з виходом до фіналу та бажаємо йому перемоги в турнірі Ліга Чемпіонів Закарпаття!!!