“Золотий дубль”Кушниці!!!Якщо юнацький склад ФК “Кушниця” став переможцем Юнацької першості Іршавського району з футболу ще 06 жовтня 2019 року, то дорослий повинен був зіграти ще “Золотий матч” проти ФК “Гребля” 27 жовтня 2019 року на центральній арені Іршавської ОТГ стадіоні “Авангард”.

Фінальний поєдинок відбувався в коректній боротьбі з майже 1000 глядацькою аудиторією!!! ФК “Кушниця” зусиллями Понзеля Едуарда вдалось забити на початку та в кінці першого тайму. Після перерви з 11-ї відмітки відзначився Мішко Іван. Хочеться віддати заслугу гравцям ФК “Гребля”, які не дивлячись на рахунок матчу, показали справжній характер на футбольному полі!!! Чіка Юрій зумів на протязі хвилини відквитати два м’ячі!!! Але на більше греблянських футболістів не вистачило та й часу було обмаль…..

Отже, вперше за роки Незалежності та втретє в своїй історії (“Авангард” Кушниця 1960 рік, “Автомобіліст” Кушниця 1980 рік) чемпіоном став ФК “Кушниця”!!!Вперше другу сходинку в своїй новітній історії посів футбольний колектив з Греблі, а почесне третє мсісце зайняла дубрівська “Дружба”!!!