ЯСКРАВИЙ ТУРНІР СКРОМНОЇ ЛЮДИНИ

Непомітно швидко минуло два роки з того часу як серед нас не стало надзвичайно добропорядної людини, авторитетного керівника   в районі, колишнього Іршавського міського голови  Івана Івановича Палінчака. А любителі футболу  у нашому краї добре знали його і як палкого вболівальника  міської команди ФК «Бужора» та багаторічного заступника голови Федерації футболу Іршавського району.

В знак пам’яті про цю неординарну особистість голова Федерації футболу Іршавщини В.М.Попович та заступник голови Федерації футболу Закарпаття Станіслав Сухан зініціювали проведення  міського турніру імені Івана Палінчака. Спортивне свято відбулося на міському стадіоні минулої середи.

Відкрив урочисту частину і провів її Василь Миколайович.

Окрім В.М.Поповича добрі слова говорили про друга і колишнього мера Станіслав Васильович  Сухан  і Іршавський міський голова С.С.Бобик. Без гіперболізації варто зауважити, що деяким виступаючим сльози і клубок в горлі не давали говорити.

На полі жарко було не тільки від пекучого сонця, але й від азарту, напруги, що спонукали спортсменів самовіддано до останніх сил боротися за перемогу.  У результаті перебігу змагань у фіналі зустрілися дві давні суперниці «Іршава-І» — тренери Ярослав Сухан і Володимир Малиновський та «Собатин» — наставник Василь Попович. Фортуна вагалася довго. Аж допоки два успішно  реалізовані футболістами пенальті не поставили крапку у протистоянні на полі: рахунок 2:1 визначив першого володаря Кубка пам’яті Івана Палінчака – команду «Іршава – І».

Його і вручив переможцям  голова Федерації футболу Іршавського району В.М.Попович. Всі інші учасники турніру отримали меморіальні медалі з викарбуваним портретом І.І.Палінчака.

Від імені організаторів та учасників і глядачів пам’ятного турніру заступник голови районної федерації футболу Сергій  Лупак та представник Іршавської міської ради Володимир Мимріков  поклали корзину квітів на могилу колишнього мера І.І.Палінчака.

Всім учасникам турніру щиро подякували доньки Івана Івановича Палінчака – Леся Іванівна і Юлія Іванівна, які були запрошені організаторами турніру разом із сім’ями в статусі почесних гостей.

Є реальні сподівання, що цей меморіальний футбольний турнір в майбутньому стане традиційним і  набуде статусу районного.

Михайло БОРЖАВСЬКИЙ