Нагородження призерів Чемпіонату Іршавського району з футболу сезону 2018 року

10 листопада 2018 року в приміщенні сесійного залу Іршавської районної ради відбулося нагородження призерів юнацького та дорослих складів команд Чемпіонату Іршавського району з футболу 2018 року.

Ведучим даного дійства був заслужений артист мистецтв України Юрій Мельник, який першим до слова запросив голову районної федерації з футболу Попович Василя Миколайовича, який привітав присутніх з успішним завершенням Чемпіонату, наголосив на тому, що незважаючи на малу кількість команд у порівнянні з попередніми роками, даний футбольний сезон пройшов на найвищому рівні! Окремо голова федерації подякувава всім меценатам, які підтримують гру мільйонів, а також окремим сільським головам, котрі не байдужі до розвитку футболу в їхніх населених пунктах.

Далі можливість привітати спортсменів була надана районному депутату Станку Петру Івановичу та обласному депутату від Іршавщини Добромільському Петру Петровичу, які в своїх виступах наголосили на тому, що завжди підртимували і надалі підтримуватимуть наймасовіший вид спорту на території Іршавського району.  Не хочеться нарікати на керівництво Іршавської РДА, але своєю присутністю вони футболістів не порадували….

Далі грамотами та подяками були нагороджені футбольні арбітри, які проводили матчі Чемпіонату Іршавського району сезону 2018 року.

Після цього голова федерації Попович В.М. разом зі Станком П.І. та Добромільським П.П. перейшов до нагородженння призерів юнацького чемпіонату. Кращим голкіпером за підсумками сезону 2018 року було визнано гравця ФК “Бронька” Владислава Попа. В номінації “кращий захисник” було нагороджено Михайла Дикого, гравця ФК “Білки”. Кращим півзахисником став Василь Бисьмак з ФК “Бронька”, а Василь Костянинець з ільницького “Шахтаря” виборов звання кращого нападника.

Бронзові медалі цьогорічного юнацького чемпіонату “завоювали” футболісти з ФК “Білки”. Срібні медалі в активі ільницького “Шахтаря”, а золотими медалями голова федерації нагородив футболістів з ФК “Бронька.

За підсумками цьорічного Чемпіонату з поміж дорослих складів кращим воротарем другий рік поспіль визнано гравця ільницького “Шахтаря” Ярослава Кепшу, кращим захисником став Тарас Полончак з приборжавського “Будівельника”, нагороду кращого півзахисника одержав гравець дубрівської “Дружби” Віталій Подлевський, а кращим нападником став Павло Анинець з ФК “Гребля”.

Почесними грамотами було нагороджено сільських голів Дубрівки, Білок, Ільниці Малиновського В.Я, Зейкан В.С., Павлище В.В. відповідно, а також фунтольних меценатів та функціонерів даних команд Штефаньо В.М., Дикого І.В., Попюрканича П.П., Павлище Ю.В.

Підбиваючи підсумки Чемпіонату Іршавського району сезону 2018 року, Попович Василь Миколайович бронзовими медалями нагородив футболістів ільницького “Шахтаря”, срібні нагороди приміряли “будівельники” з Приборжавського, а золоті медалі футболісти з дубрівської “Дружби” поклали в красень-кубок!!!

 

Усе це дійство завершилось так, як і починалась – з Державного гімну України!!!