Фіаско “Будівельника” та камбек “Дружби”. Результати 3 туру Ліги чемпіонів.

У неділю, 4 листопада, на стадіоні “Дружба”, що знаходиться в мальовничому селі Дубрівка, що на Іршавщині відбулися матчі 3 туру Ліги чемпіонів Закарпаття. Гарна літня погода зібрала численну армію фанатів команд-суперниць, які жваво підтримували своїх улюбленців.І команди не розчарували своїх вболівальників. Було все : феєрія голів, боротьба, радість одних та розпач інших. Та все по порядку. В першому поєдинку зійшлися команди ФК “Голубинне” зі Свалявщини та срібний призер Іршавського чемпіонату “Будівельник” Приборжавське. Якщо свялявців влаштовувала лише перемога, то “будівельників” задовільнив би і нічійний результат. Налаштовані на перемогу свалявці з перших хвилин кинулися забивати гол, і вже на 5 хвилині повели у рахунку. Приборжавські футболісти довго оговтувались після пропущеного голу, і лише в середині першого тайму налагодили свою гру. На перерву гравці пішли з рахунком 1-0 на користь свалявських футболістів. Другий тайм почався з атак приборжавців, та холодним душем став другий мяч, на 63 хвилині відзначився Фізер Євген. Та вже через дві хвилини будівельники відквитали один мяч, чим повернули інтригу в матчі. Та вона тривала недовго. На 72 хвилині кращий гравець матчу в складі Голубинного, Михайло Фалес забив третій мяч. Надія на камбек могла б створитися на 80 хвилині, коли в ворота свалявців був призначений 11 метровий удар,та Вячеслав Крюков не влучив у ствір воріт. Тому рахунок 3-1 на користь Голубинного, і вони йдуть далі. А Приборжавським футболістам можна подякувати за гру, та чекаємо їх у наступному році.

У другому матчі зустрічалася місцева команда, чемпіон Іршавського району “Дружба” Дубрівка та чемпіон Хустського району ФК “Бороняво”. Після розгромного рахунку 1-5 в першому матчі, іршавським футболістам потрібно було зробити неможливе, а саме переграти боронявців з різницею в 3 мячі.Тому на початку матчу мало хто вірив в такий результат, окрім футболістів та президента клубу Володимира Малиновського. Тому з перших хвилин “дружбани ” ринулися в атаку. І це швидко принесло свої плоди. Вже на 7 хвилині іршавчани повели в рахунку, вдало на добиванні зіграв Михайло Цільо. Не даючи оговтатись гравцям хуської команди, дружбівчани забили вдруге. На перерву гравці пішли з рахунком 2-0 на користь “Дружби”. Та хуські футболісти не хотіли миритися з таким результатом. Вже на початку другого тайму, вони активно почали атакувати ворота суперника. Боронявські футболісти провели кілька небезпечних атак, і на 52 хвилині Михайло Береч відквитав один мяч, чим напевно вже в думках багатьох вболівальників “Дружби” похоронив надію на прохід далі своїх улюбленців. Дружбівчани перелаштували свою тактику, випустивши швидких флангових півзахисників, та перейшовши на гру в трьох нападників. Ключовим став відрізок з 65 по 71 хвилини, коли граці “Дружби” двічі розписалися в воротах “Боронява”. Спочатку була ефектно розіграна контратака, і вихід один на один реалізував той же Цільо. А вже на 71 хвилині після помилки граючого президента та відомого співака Івана Пилипця, який примудрився втратити мяч у простій ситуації був забитий четвертий мяч. ФК “Бороняво великими силами побігло забивати гол, але окрім дальніх ударів, не спромоглися в час, що залишився забити хоч одного гола. Ближчими до п’ятого голу були граці “Дружби”, але спочатку нападник команди-господаря втратив супер шанс, коли не зміг переграти кіпера, пробивши прямісінько йому в руки. А на останній хвилині матчу, той самий кіпер витягнув мяч з “девятки”, після штрафного удару у виконанні Богдана Кормоша. Рахунок 4-1, на користь “Дружби” Дубрівка, і за додатковими показниками вона проходить у чвертьфінал. Кращими гравцями в командах були визнані Подлевський Віталій (“Дружба” Дубрівка) та Михайло Береч (“Бороняво”).