Засідав дисциплінарний комітет

25 вересня під головуванням Івана Бідзілі відбулося засідання дисциплінарного комітету. На ньому були присутні члени комітету-Юрій Фельцан, Василь Туряниця та Михайло Семак, а також голова федерації Василь Попович, виконавчий директор федерації Михайло Полончак, дубрівський сільський голова Володимир Малиновський та тренер команди ФК “Білки” Олесь Горзов.

На порядку денному стояли питання визначення міри покарання для вилучених гравців, розгляд протесту команди ФК “Білки” щодо участі у грі з ними гравця команди “Шахтар” Ільниця Остафійчука Віталія, який нібито був вилучений у попередньому турі і відповідно мав би пропускати поточну гру, а також притягнення до відповідальності команду ФК “Лоза” за самовільне залишення поля до закінчення матчу у календарній грі 10-го туру у грі з командою “Дружба” (Дубрівка).

У результаті, по-першому питанню, прийнято рішення дискваліфікувати гравців команди ФК “Білки” Попюрканича Петра та Чонку Михайла, а також гравця команди “Дружба” (Дубрівка) Віталія Подлєвського на 2 гри та 2 гри умовно і додатково накласти на їх клуби штраф у розмірі 400 грн. за кожного гравця.

Протест ФК “Білки” було відхилено у звязку з відсутністю доказів наведених у ньому фактів.

За самовільне залишення поля у грі з дубрівською “Дружбою” команді ФК “Лоза” згідно з Регламентом змагань зараховано технічну поразку з рахунком 3:0 та у відповідності до Дисциплінарного кодексу накладено грошовий штраф у розмірі 500 гривень.