Результати матчів-відповідей півфіналу Кубка Іршавського району з футболу 2018 року

Учора визначилися команди-фіналісти Кубка Іршавського району з футболу. Ними стали ФК “Бужора” Іршава та “Будівельник” з Приборжавського. Як і в перших іграх, футболісти порадували вболівальників результативним футболом та зливою голів.

Гра між командами ФК “Заріччя” та ФК “Бужора” Іршава завершилася з рахунком 3:1 на користь зарічан. Однак цього виявилося замало для того, щоб потрапити у фінал за підсумками двоматчового протистояння, оскільки у першій грі іршавські футболісти перемогли своїх візаві з рахунком 4:0. Тож саме вони, 23 серпня у фіналі на власному стадіоні поміряються силами з футболістами з Приборжавського.

Останні вчора на головній арені району, програючи по ходу матчу з рахунком 2:0 на користь ФК “Гребля-“ШОР”, зуміли не тільки спочатку відквитати два голи, а й згодом повести в рахунку, а вже в доданий арбітром час встановити остаточний підсумок гри 4:2 на свою користь. Це стало повтореням результату першої гри, що відбулася минулого тижня в Приборжавському. Тож за підсумками двох матчів рахунок 8:4 на користь футболістів “Будівельника” і вони впевнено крокують далі.