Призначення арбітрів на перші півфінальні матчі Кубку Іршавського району – 2018

У неділю 05 серпня відбудуться перші півфінальні матчі цьогорічного розіграшу Кубку Іршавщини з футболу.
Як видно з пар учасників, у фіналі змагань поміряються силами представник обласного чемпіонату проти учасника чемпіонату районного.
Честь ІрЛіги в фіналі захищатиме переможець півфіналу між приборжавським “Будівельником” та футбольним клубом з Греблі. У першому колі районного чемпіонату суперники зустрічалися на полі Греблянської школи і тоді господарі не залишили шансів лідеру першого кола – святкували перемогу з рахунком 3:0. Чи зуміють “будівельники” протиставити щось команді, яка створила єдину сенсацію в чвертьфіналі, побачимо вже в неділю. Матч розсудить бригада арбітрів у складі Михайла Райди, Івана Варги та Віктора Савка.
Минулорічним фіналістам цього року випало провести двоматчеве протистояння на півфінальній стадії змагань. Нагадаємо що торішній суперфінал тривалістю 120 хвилин у підсумку завершився захопливою дуеллю воротарів в серії післяматчевих пенальті де майстернішим виявився тодішній голкіпер “Бужори” Василь Русин. Не менш цікавим виявилось протистояння суперників у другому турі групового етапу цьогорічного розіграшу Зимової першості Закарпаття. Тоді зарічанам вдалося отримати певну сатисфакцію за програний фінал – вирвати перемогу з рахунком 4:3.
Якщо ж поритись в історії протистоянь іршавської та зарічанської команд, то востаннє вони грали на півфінальній стадії кубку району в 2014 році. Тоді ФК “Заріччя” спочатку виграв на виїзді з рахунком 2:1, домашній же поєдинок звів до нічиєї, однак до фіналу потрапила іршавська “Бужора”, оскільки у складі зарічан тоді грав незаявлений футболіст Мирослав Мудра, за що команді було зараховано технічну поразку.
Отже в неділю клуби перегорнуть нову сторінку в чималій історії протистоянь. Розсудить перший поєдинок бригада арбітрів у складі Михайла Лялюка, Тараса Шопи та Івана Бірова.
Запрошуємо вболівальників відвідати цікаві та безкомпромісні матчі.