Призначення арбітрів на чвертьфінальні матчі Кубку Іршавського району – 2018
В Кубку Іршавщини з футболу починається найцікавіше – завтра в боротьбу вступають представники обласного чемпіонату. Центральним матчем чвертьфінальної стадії можна назвати протистояння в Дубрівці, де один з лідерів районного чемпіонату, місцева “Дружба” при шаленій підтримці спробує створити сенсацію у грі проти вищолігової іршавської “Бужори”. Розсудить суперників бригада арбітрів на чолі з Михайлом Райдою.
Ще один цікавий поєдинок зі статусом дербі на нас чекає у Великих Ком’ятах, де формальна ФК “Лоза”, в якій ключову роль виконують виноградівські футболісти прийматиме ФК “Заріччя”. Головним арбітром цього матчу буде Володимир Жабур.
Не менш запекла боротьба вируватиме на центральному іршавському стадіоні “Авангард”, де ФК “Гребля” спробує дати бій команді ФК “Сільце”. Рефері матчу – Тарас Шопа.
І єдина пара, з якої в півфінал точно вийде представник районного чемпіонату матч-відповідь зіграє в Приборжавському. Нагадаємо, що в першому матчі місцевий “Будівельник” здолав на виїзді у Великому Раківці ФК “Імстичово” з рахунком 2:1. Як і в першому поєдинку, команди розсудить Іван Біров.
Запрошуємо вболівальників відвідати цікаві матчі. Початок всіх ігор о 17:00 годині.